שְׁאֵלָה:
מה מקורם של כל סרטי מלחמת הכוכבים?
MPelletier
2011-01-19 05:01:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אנא הרחק (או אשר, אבל אני בספק) את הדבר הזה שאני ממשיך לשמוע על מלחמת הכוכבים. שמעתי שכל 6 סרטי מלחמת הכוכבים נכתבו שנים רבות לפני הצילומים שלהם, עוד לפני שהסרט הראשון יצא. זה משהו שהגיע אליי לאורך שנים בחתיכות וחתיכות. אני זוכר כמה אלמנטים בסיסיים, כלומר:

  • שהסרטים התחילו בפרק הרביעי מכיוון שבאותה תקופה (1977), צילום פלנטה של ​​כל העיר כמו קורוסקנט היה בלתי אפשרי מבחינה טכנולוגית.
  • שהדמות המקורית שהפכה לג'אר ג'אר בינקס הייתה למעשה מהנדס / ממציא למינהו, וחכם.
אין לי מה לגבות את זה, אבל מהאנקדוטות ששמעתי לאורך השנים, היו לו משיכות רחבות מאוד עבור 9 סרטים, אבל 1 2 ו- 3 לא נכתבו בפועל רק אחרי 4, 5 ו- 6 צולמו
ספקולטיבי ולא ניתן להשיב; הייתי מצביע לסגירה, אבל השתמשתי בכל ההצבעות הקרובות שלי.
@neilfein: הוכחת שמועה כוזבת אינה מהות לשאלה טובה?
@MPelletier - שאלה כמו זו היא הזמנה לשתף שמועות אחרות, להעלות השערות ובכלל לעסוק בצ'ט צ'ט.
@neilfein - אם הנחת היסוד של scifi.SE היא לסרב לכל "האם זה נכון?" או "מאיפה X מגיע?" שאלות, אז אני מאמין שאאחל לזה מוות מהיר. רבות מהשאלות מאוד מתווכחות, כמו "מהו ה- X הטוב ביותר?" אני מאוכזב.
@neilfein אם אנשים מפרסמים שמועות כתשובות, יש לסמן את התשובות הללו, ולא את השמועות. השאלה מעניינת ובנושא, אין צורך להצביע לסגירה.
יש גם תשובה למכתב, אי שם במגזין Starlog, תוך שנה אחרי ש- SW יצאה איפה שלוקאס באמת הצהיר, כבר בשנת 1977 או 1978, שאחרי שווידר בגד באביו של לוק, שלוואדר ואובי-וואן יש חרב אור גדול. קרב על הר געש שהסתיים עם ואדר שנפל להר הגעש ולכן ויידר נזקק לציוד הנשימה. לא ראיתי עותק מאז, אבל אני יודע שזה אמיתי כי ציפיתי לקרב הצבר הקל ביניהם הרבה לפני ש- ESB יצא וידעתי כבר עשרות שנים על הקרב ההוא לפני שהוא בכלל על המסך.
כמו כן, לוקאס תכנן למעשה את * מלחמת הכוכבים * עוד מהימים הראשונים של הקריירה הקולנועית שלו. לדוגמא, פעם (כשהוא היה יד במה, אני מאמין), הבמאי אמר לו "תביא לי R2, D2, נכון?" (כלומר סליל שני, דיאלוג שני). לוקאס חשב שזה שם מעניין ורשם אותו על גבי הפנקס הקטן שנשא עמו תמיד. גם ל"ווקי "מקורות דומים, אך אני לא יכול למצוא את המאמר המקורי יותר (הוא פורסם ב- Readers Digest באמצע שנות השמונים, זמן קצר לאחר שחרורו של * Empire *).
קשור: http://scifi.stackexchange.com/q/1207/4380 בשורה התחתונה: לוקאס אמסט בהחלט לא היה בעל תוכניות מוגדרות לגבי אף אחד מההמשכים (או אם יהיה סרט המשך) כשהוא עשה מלחמת הכוכבים ( 1977) - ככל שהוא אוהב להעמיד פנים אחרת. מלחמת הכוכבים הייתה מלחמת הכוכבים, כל השאר הגיע אחר כך.
@HNL אני מאמין שכבר מזמן הוזל כמיתוס.
@DjangoReinhardt למעשה, קראתי את המאמר בסוף שנות ה -70 של הקורא של קורא על מלחמת הכוכבים. זה היה רשמי.
@HNL לא, זה זמן רב הופרך כמיתוס. ב" SW: Behind the Magic "הם אומרים באותה המידה, ולוקאס עצמו אמר זאת ב"הסרטים המבוארים". שם הוא כותב שהוא קיבל את השם מניסוי המון פונטים שונים עד שמצא אחד שנשמע נכון. עולמו של לוקאס מלא במיתוסים, רובם מונצחים בעצמם.
שֵׁשׁ תשובות:
#1
+36
dkuntz2
2011-06-04 08:42:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

על פי העשייה של האימפריה מכה בחזרה , לוקאס כתב מדריך שהפך בסופו של דבר לטרילוגיה המקורית, אך לאחר שהגיש אותו לפוקס, לדבריהם, חתכו עד לגודל של סרט אחד, שהפך ל תקווה חדשה .

לפני ש האימפריה מכה חזרה , היה לפחות איזה מדריך, או לפחות מחשבות בראשו של לוקאס, אך התסריט עבר מספר עצום של שינויים בין התסריט המקורי של Brackett. אומר שזה היה במקור שכותרתו מלחמת הכוכבים השנייה ; החמישה התווספו מאוחר יותר לאחר שלוקאס החליט שהוא רוצה לחקור את עברו של ויידר. הסיבה שזה היה הסרט הממוספר הראשון הייתה מכיוון שלוקאס לא היה הרעיון לטרילוגיית פריקוול עד שנכתבה אימפריה .

#2
+32
shimonyk
2011-06-04 02:55:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

במהדורה התיאטרונית המקורית בשנת 1977 לא היה מספר. "פרק ד ': תקווה חדשה" בטקסט המגילה לא התווסף עד לשחרור המחודש של 1981, שנה לאחר ש אימפריה יצא.

האימפריה מכה ל- Back אכן היה "פרק V" בטקסט הגלילה של המהדורה התיאטרונית המקורית שלו.

על פי מאמר של במאי 1978 ב- Time לוקאס החל לתכנן עשרה סרטי המשך. ציטוטים והערות לאורך השנים מצביעים על כך שהיו לו הערות ורעיונות לסיפורים אחרים, אך שום דבר שיכול להיחשב כעלילת הסיפור של מלחמת הכוכבים. אלו דברים בסיסיים כמו "קרב בשדה אסטרואידים" שראינו ב האימפריה מכה חזרה , או מלחמה עם ווקי ביער, שהותאמה לקרב היווקים ב שובו של הג'די . רק בשנים מאוחרות יותר הוא החל לטעון כי כתב את כל הטרילוגיה המקורית מלפנים ונאלץ לפרק אותה לחלקים.

כל זה משלב כדי להצביע על 'מקור' אורגני עבור יקום מלחמת הכוכבים. זה התחיל ברעיונות שלו לסרט הראשון, ואז צמח לאט עם השנים, חלק אחר חלק.

#3
+8
davelevy
2011-02-22 20:20:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מצאתי אתר עם ציר זמן. כשגדלתי אני זוכר את הסיפורים שלוקאס יש את הרעיונות לשלושת הטרילוגיות, אבל שהם לא נכתבו כתסריטים. ציר הזמן באתר מצביע על כך שלוקאס הרגיש שהפרק הרביעי הוא המרגש ביותר ולכן הוא החליט להתחיל שם.

האתר של Supershadow הוא בהחלט האתר הפחות אמין באינטרנט בכל הנוגע למלחמת הכוכבים. כאשר כל כך הרבה מהתוכן שטוח שקרים, זה מקשה על אמון בדברים שהם אפילו מדויקים חלקית.
#4
+3
apoorv020
2011-06-04 17:27:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הרבה תשובות ממקורות בעולם האמיתי, אבל מהסרטים עצמם נראה לי ברור למדי שלא ניתן היה לכתוב אותם לפני פרסום פרק IV.

הנחת היסוד שאני מציע זה זה: עבור מי שצופה בפרקים I-III לפני IV-VI (כמוני), אין הרבה הפתעה בסדרה המאוחרת יותר. מרבית השיא מ- V נכרך סביב העובדה שדרת 'ויידר הוא אביו של לוק. כל מי שראה את I-III יודע זאת והרגע נראה מאכזב. (הם אפילו מדברים בחוכמה סביב זה בפרק הרביעי: בנו של אנקין סקייווקר חי). זה כמו להראות את הרצח בהתחלה, ואז בסוף, הבלש מציין באופן דרמטי "אתה! עשית את זה."

אתה יכול לטעון, כמובן, שלוקאס כתב שלושה סיפורים טובים (פרקים). I-III) ואז כתב שלושה סיפורים נוספים (פרקים IV-VI) שהיו טובים בהרבה אם רק איש לא ידע את שלושת הראשונים. אבל אני בספק.

לוקאס אמר שהוא התחיל באמצע כי זה היה החלק המרגש וככה יצא לנו לראות את הדברים המהנים קודם. כשהוא עשה IV, לא היה לו מושג אם ייצרו אחרים, אז הוא הלך עם החלק המהנה. במקור, הוא התחיל כי הוא וגארי קורץ ראו שכבר אין סרטים מהנים יותר מסוג "פלאש גורדון", אז הם יצרו סרט. וזה מה שהתחיל בתור: כיף. כאשר Ep. וי שוחרר, סביר מאוד להניח שאפ. VI היה גם נעשה, אבל עבור אלה מאיתנו שהיו בסביבה, זה היה הלם גדול, גרם ללוקאס למיליונים, והשאיר אותנו מחכים 3 שנים כדי לברר אם זה נכון או לא.
#5
+1
Stefano Borini
2011-01-19 05:05:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לא מומחה, אך בביקורות על מלחמת הכוכבים שנעשו על ידי redlettermedia, ג'ורג 'לוקאס אומר במפורש על כך שהוא עדיין צריך לכתוב טיוטות לעלילה. אז הניחוש שלי הוא שפריקוולים נכתבו כמה ימים לפני תחילת ההפקה (בהתחשב באיכות)

אבל אתה גם לא יכול לסמוך על מה שג'ורג 'לוקאס אומר. בדיוק כמו כל גיליון "האן ירה תחילה", הוא נוטה לשנות את מה שנשמע טוב. במקור היו לו קווי מתאר למספר סרטים ומלחמת הכוכבים נשאה את כותרת המשנה של "הרפתקאותיו של לוק סקייווקר", אך ככל שלוקאס התרשם מעצמו והתחבר יותר לג'וזף קמפבל, הוא העביר את המיקוד. גארי קורץ הצהיר שהוא עזב אחרי האימפריה מכיוון שלוקאס נוטש את המתווים המקוריים שהיו נותנים להם שנים של סרטים עם דגש על כיף והרפתקאות ולא משמעות סמויה עמוקה. לוקאס מתנער מכל זה.
#6
-2
Greg Schueler
2011-01-19 05:12:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

חלק ממערכות קבוצה הוסרו בבירור מ "תלת-פלנטרי" על ידי E.E. Smith.

באופן ספציפי: בסיס פלנטואידי גדול עבור נבל מרושע. הפוך את שני הבסיסים הפלנטואידים הגדולים האלה.

אוווואי, איך זה מקור לכל סרטי SW?


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...