שְׁאֵלָה:
מה היה עברו של רועה ספר ב- Firefly?
PearsonArtPhoto
2011-01-12 05:28:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

השאלה הגדולה היחידה שנותרה לי תמיד לגבי סדרת גחלילית הייתה, מה היה העבר של רועה ספר? ברור שהוא לא תמיד היה מטיף, אבל מה הוא היה?

שאלה קשורה ב- [films.se]: http://movies.stackexchange.com/q/14142/49.
אם אתם אוהבים קומיקס תוכלו לקרוא את ההיסטוריה שלו ב [Serenity: The Shepherd's Tale] (http://www.amazon.com/Serenity-Shepherds-Tale-Zack-Whedon/dp/1595825614).
שֵׁשׁ תשובות:
#1
+41
Omegacron
2015-07-10 20:37:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

TL; DR: מעמדו הרשמי של הספר במסגרת הברית (ולכן על שבב הזהות שלו) היה של מפקד הברית בדימוס. זה יביא לטיפול VIP ברוב מתקני הברית.


בהמשך אתאר את כל ההיסטוריה הידועה שלו. רוב זה מתואר בקומיקס " סיפור הרועה", שהוא למעשה ספר המשקף את חייו בזמן גסיסתו בהייבן. ספוילרים!

החיים המוקדמים

במקור נקרא הנרי אוונס, האיש שאנו מכירים כ ספר הדרלי נולד בכוכב גבול לאב מתעלל. בגיל עשר הוא ברח מהבית והיה מיומן בהישרדות ברחובות. בסופו של דבר הוא צבר מוניטין כלשהו כפושע &, אך בסופו של דבר הצטרף לתנועת העצמאות ההולכת וגדלה.

החיים כמעיל חום

בארבע השנים שקדמו למשימתו בברית, אוונס הפך במהירות ידוע בכישוריו המרושעים בלחימה - הורדת חוליות שלמות של חיילי הברית בקלות (ובאכזריות) במהלך משימות. כאשר החלו המעילים בראון לחפש פעיל ארוך טווח שיכול לחדור לצבא הברית כסוכן כפול, אוונס התנדב. הוא היה זקוק לזהות חדשה, ולכן רצח אזרח אקראי בשם Derrial Book ולקח את השם הזה כשמו.

החיים בברית

פעם בברית, ספר החל " מטאורי "עולה בשורות. הוא נתפס כמחויב לחלוטין למטרה וזכה למוניטין של שימוש בטקטיקות פראיות נגד המעילים החומים, והתפרסם במהרה כחוקר ראשי. בגלל השפעתו העולה בדרכו של &, מצא ספר שהוא מסוגל יותר ויותר גם לפגוע בתוכניות הברית וגם לכסות על הפסדים או דליפות מידע. הוא הפך במהרה לנכס חיוני עבור המעילים החומים, אך גם לאחד הסודות השמורים ביותר שלהם.

פרישה

בסופו של דבר

מצא את עצמו בפיקודו (או אולי XO) של IAV Cortez, סיירת הברית שפקחה על פעולה שנועדה לסיים את מלחמת האיחוד במכה אחת. ספר עצמו היה אחראי על המבצע, שכלל הקצאת משאבים עצומים לפגיעה ביעדים מרובים בבת אחת. אולם בשל מעורבותו של ספר, המבצע היה למעשה מארב עצום. כוחות רבים אבדו, כולל השמדה מוחלטת של IAV Alexander Alexander וכל 4000 הצוותים. הנחשב לאחד התבוסות הגדולות בתולדות הברית, המבצע כולו נסחף מתחת לשטיח וספר דריאל שוחרר בשקט משירות הברית.

החיים במנזר

עם התנועה העצמאית. נמחץ זמן קצר לאחר מכן, ספר לא היה בטוח מה לעשות עם עצמו. הוא שוטט בשטחים החיצוניים, עייף מחייו וטבע את צערו באלכוהול. בשלב מסוים, הוא מוצא את עצמו בכנסיה ובא לראות בדת דרך לכפר על האנשים הרבים שהרג במהלך חייו. זה כנראה עבד, שכן בסופו של דבר הוא הגיע ל מנזר סאות'דאון בפרספונה. סוף סוף מצא ספר שקט מטפל בגינת המנזר, אך ידע שהוא לא יכול להישאר שם ללא הגבלת זמן.

החיים על השלווה

לאחר זמן לא ידוע במנזר (אך ככל הנראה כמה שנים ), ספר החליט לעזוב ולחזור לגלקסיה. למנזר הייתה גישה לקורטקס, ולספר נמאס לראות אחרים סובלים לאורך השפה. הוא הודיע ​​על כוונתו להעביר את מסר האדון לאחרים, וזה מוביל אותנו ישירות להקדמתו ב- S01E01 "שלווה".

באשר לשאלתך הספציפית, שבב הזהות שלו שיקף את מעמדו הרשמי בברית. - קפטן או מפקד בדימוס. במיוחד במצב רפואי כזה, מעמד כזה יחייב כל קצין ברית להגיש סיוע מיידי.

#2
+36
PearsonArtPhoto
2011-01-14 18:50:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ובכן, החלטתי להשיג את הספר, ולכן הנה התשובה. ספוילרים!

ספר הרועים התעלל בילדותו והתגורר ברחוב זמן מה. הוא לא נולד בשם Shepherd Book, BTW. הוא הצטרף לתנועת העצמאות והתנדב להיות מרגל הברית. הוא היה קצין עד שהוביל תבוסה מבריקה, ולאחר מכן שוחרר. מאוחר יותר הוא התגורר במנזר זמן מה, והפך למטיף שכולנו מכירים :-)

אני לא ממש בטוח מה אני חושב עליו, אבל הנה זה, אז ...

כל זה לא מסביר מדוע קיבל את הטיפול שעשה מהברית באותו פרק בו נורה.
ימין. כל מה שזה עושה זה להניח שהם העניקו לו טיפול עדיפות מכיוון שהוא היה קצין, וזה נראה קצת לא פעיל.
למעשה, זה נראה סביר לחלוטין. ארגוני צבא ומשטרה מעניקים יחס מועדף לגמלאים כל הזמן. אני לא מבין מדוע הברית תהיה שונה.
החלק שנראה כבוי היה שהוא משרת עם העצמאים שעדיין זכו לכבוד על ידי הברית. תמיד חשבתי שהוא היה פעם חלק מהברית, מישהו שהיה פעם בעל מעמד גבוה וכבוד.
@Paperjam - אני חושב שהם אומרים שהוא היה קצין בברית (במהלך הריגול שלהם למען העצמאים). לפיכך, כשהתיעוד שלו היה של קצין הברית לשעבר, הוא יקבל יחס מועדף.
אז לווטרינרי ברית יש את הזכות לרפואה בחינם?
הסיפור עדיין נראה לי כבוי. תמיד לקחתי את ההשלכה מההופעה שלו, ודברים כאלה בפרקים רבים, שספר היה איש * רע * מאוד * ברמה של הפעיל משלוותו. אני חושב על סיפור הרועים כגרסתו "הרשמית", הסיפור שהוא מספר כשהוא צריך לחשוף * משהו *. (שימו לב שג'ובל צייד הראשים, שמתמודד עם כל אנשי הצוות לפי מי שהם, מקפיד להוציא את הספר מיידית וללא אזהרה. ברור שהוא רואה בספר איש הצוות המסוכן ביותר.)
כמובן שהוא לא נולד כ"ספר שפרד ". "שפרד" הוא כותרת.
#3
+6
mggates
2011-07-14 01:02:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הנבל הראשי בסרניטי ציווה את הכבוד מכוחות הברית ששפר ספר עשה לאחר שראו את תעודת הזהות שלו. מעניין אם יש עדיין משהו שאיננו יודעים עליו, אולי גם הוא היה אחד המסדרים.

כן, לפני הקומיקס שמוזכר בפוסטים אחרים, הנחתי שאחת מנקודות השלווה היא להסביר את עברו של שפרד, על ידי כך שראיתי למישהו שיגיע יום אחד בדיוק כמוהו.
#4
+3
Jobe
2013-09-07 10:11:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הנרי אוונס עבר ילדות בעייתית והיה עבריין זמן מה לפני שהתגייס לתנועת העצמאות. כחבר העצמאות התנדב לרגל אחר הברית. הוא הרג אדם בשם Derrial Book הניח את זהותו להתגייס לצבא הברית. בעודו עדיין עובד כמרגל בעצמאות, הוא עבד במהירות בדרגות הברית והפך לקצין בולט. בשלב מרכזי במהלך המלחמה הוא הפסיד בכוונה בקרב גדול שהביא מכה מוחצת לברית והוביל לשחרורו. ההפסד הזה היה מוחץ כל כך שהברית הקפידה למחוק את כל התיעוד שלו. המשמעות על ספר רועים נייר אינה אלא קצין ברית בולט בדימוס. לאחר שהשתחרר הוא "מצא אלוהים בקערת מרק" בזמן שהיה במטבח מרק והחליט להצטרף לאבי. בסופו של דבר הוא עזב ובסופו של דבר עלה לשלווה.

#5
+1
Daniel
2012-09-25 17:26:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מהפרק עם צייד הראשים זה עושה רושם שהוא היה פעם עצמו צייד ראשים ואז הפך למטיף. זה גם יסביר מדוע הברית נתנה לו טיפול. יתכן שהוא עשה איזו עבודת שפע עבור הברית, כפי שכולכם יודעים שצייד הראשים אכן אומר "שהאדם אינו מטיף".

#6
  0
Hary
2013-08-19 21:25:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני חושב שזה יותר מתקבל על הדעת שהוא יכול היה לשעבר סוכן 'לא קיים' של אליאנס, בדיוק כמו אחד שרדף אחרי צוות צוות גחליליות בסרט 'שלווה' .. זה יתאים לאופן שבו התייחסו אליו צוות הסיירות וכישוריו ב (ככל הנראה) לחימה ונשק חםשאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...