שְׁאֵלָה:
האם יש תוכניות לסדרה או לסרטים חדשים של בבילון 5?
Mark Rogers
2011-01-12 03:54:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אהבתי את הסדרה ואת כל הסרטים, ואף צפיתי ב ' מסע הצלב' שהיה מדהים. אבל עבר זמן מאז ששמעתי על סרטים חדשים של בבילון 5. מצד שני, יוצר הסדרה מיכאל סטרצ'ינסקי עשוי לקבל איזשהו תועלת נוספת מקבלת מועמדות לפרס BAFTA על התסריט של Changeling ולאחר כתיבת התסריט לשובר הקופות תור .

האם ישנן תוכניות לעבודות חדשות המונעות על ידי סטרצינסקי בבילון 5?

רק משיק - JMS הוא גם אחד הכותבים המחזירים של תסריט הסרט Z מלחמת העולם השנייה, אשר בתקווה יהיה ראוי לספר. ממש אשמח לראות את הכוכב שלו עולה, הוא מעולם לא אכזב אותי
אני מאמין שהם גרפו את כתיבת JMS עבור WWZ, ואז קיבלה קבוצה אחרת של אנשים לשכתב את זה.
רַחֲמִים. עבודתו על כתיבת התסריט של תור השתלמה די טוב. (וזה הגיוני; אף אחד לא כתב אינטראקציה אסגרדית / אנושית בקומיקס וגם במהלך הריצה שלו).
אז זה מה שהוא תרם לסרט ת'ור? הוא עשה עבודה די פנטסטית אז.
ראיתי את ת'ור בפעם הראשונה אתמול. כשראיתי ש- JMS כתבה לפחות חלק ממנו, אמרתי לעצמי "לכן זה כל כך טוב." הוא יודע יותר טוב מכולם איך לגרום לך להתייחס לדמויות.
אני חושב ש"בבל 5 "היה ניסוי נהדר, אך בסופו של דבר כושל. לא בגלל הכתיבה, אלא בגלל שכמעט בלתי אפשרי לגרום לאולפנים, רשתות ושחקנים להתחייב לחוזים לחמש שנים. JMS נאלצה לעתים קרובות לשכתב דברים מכיוון ששחקני מפתח רצו לעזוב לפני סיום תפקידם של דמותם, וכמובן שהיה כמעט ביטול של עונה 5. הטלוויזיה ** חייבת להיעשות על בסיס עונה אחר עונה. . אם הוא לא יבצע את השינוי ל- B5, אני למשל לא רוצה להחזיר אותו. ביטולים מאמצע הסיפור מתסכלים מדי.
@mblase75: B5 היה הוכחה למושג, ואני לא חושב שזה בכלל נכשל - הוא כן סיפר סיפור, כמתוכנן. קצבה לקאסט / שחקן / וכו '. שכתוב היה חלק מהתוכנית מההתחלה. מסע הצלב מעולם לא נועד להיות מאותו סוג של תוכנית; זה היה בעל מיני-קשתות פרקים, שנבנו בהדרגה לקווי עלילה גדולים יותר במהלך סדרה. (ככה רוב הטלוויזיה עובדת בימינו, אבל זה נובע מאוד מהשפעת B5s - שהייתה גם חלק מהתוכנית).
אני סוגר את השאלה הזו כלא נושא מכיוון ששאלות עבודות עתידיות (כגון 'האם יש תוכניות ל ...') אינן מותרות.אל תהסס לשאול ב [צ'אט] (http://chat.stackexchange.com/rooms/198/mos-eisley).
@AncientSwordRage - בהצבעה, אתה מתכוון לסגור באמצעות סמכויות מנהל, נכון?
@MarkRigers בתחילה התכוונתי לסגור אותו בהודעה מותאמת אישית כדי להסביר מדוע הוא נסגר.אולם חלק מההודעה נוצרת אוטומטית.
@AncientSwordRage - די הוגן, אני חושב שהאתר מופחת ללא השאלה, ואכן מעטים שראו את Ballyon 5 לא תהו על השאלה הזו.אך מכיוון שהוא מקפיד על הכללים נדרש יותר מדי מאמץ להתגונן.אנשים מעדיפים באופן טבעי כאשר הדברים תואמים לכלל אצבע פשוט, גם אם הם מרוששים מעצמם לעשות זאת.
@AncientSwordRage - מדיניות עבודות עתידיות מתייחסת לתשובות שיענו על ידי נכס עתידי מתוכנן (או נחשד כמתוכנן).נראה ששאלות אם מתוכננות עבודות לא נופלות בקטגוריה זו.
שים לב שבקשות מסוג זה נדונו ב- Meta וההסכמה (הקטנה) הייתה שהן בנושא;http://meta.scifi.stackexchange.com/a/4814/20774
אני מצביע לסגור את השאלה הזו כנושא מהנושא כי [זה מפר את מדיניות העבודות העתידיות שלנו.] (Https://scifi.meta.stackexchange.com/q/9168/51226)
כן, השאלה הזו נסגרה ונפתחה מחדש אולי יותר מפעם אחת.בשלב זה לא אכפת לי בשום אופן.
חָמֵשׁ תשובות:
#1
+35
Bevan
2011-01-12 12:29:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

נראה כי אין תוכניות עכשוויות להמשיך:

ב- 13 ביולי 2008 חשף סטרצ'ינסקי כי אין בכוונתו להמשיך את "הסיפורים האבודים". לדבריו, למרות שהאולפן מעוניין בדיסק אחר, הם רוצים לתקצב את הפרק הבא בדומה לראשון. בצטטו את אכזבתו מהמהדורה הראשונה בגלל התקציב הנמוך, אמר סטרצ'ינסקי כי הוא לא רוצה לדלל את מורשת בבל 5 עם סיפורי משנה נוספים. הוא הצהיר שהוא יחזור ליקום בבילון 5 רק אם האחים וורנר ירצו להוציא קולנוע בעל תקציב גדול.

- בבילון 5: הסיפורים האבודים @ Wikipedia.

כמו מעריצים רבים אחרים, אשמח לראות יותר סיפורי בבל 5 - אך באותה מידה, הייתי שונא לראות את הקאנון מוטרד מהתוספות באיכות נמוכה (נמוכה בתקציב).

#2
+25
Patches
2011-02-04 08:08:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

JMS ב- San Diego Comic Con 2010:

"אמרתי לאחים וורנר לפני זמן מה, 'כשאתה מוכן לעשות משהו אמיתי עם 'בבילון 5', או סרט בעל תקציב גדול או תוכנית טלוויזיה, אם אתה רוצה לעשות אחד משני הדברים האלה, התקשר אליי, אחרת אל תפריע לי. ' לפני כחודש הטלפון צלצל. אני עדיין לא יודע לאן זה הולך, אבל כשהם מתקשרים אליך, קורה משהו. אני לא יכול להגיד לך מה זה עדיין וזה אולי לא הולך לשום מקום, אבל יש תנועה בעשב הגבוה.

הוא גם רמז שיותר החדשות יגיעו באפריל 2011, אך ככל הנראה נצטרך לחכות עוד זמן מה:

זה יעבור עוד כמה שבועות בעוד שהסמכויות יבטיחו שכל i כבר מנוקד ו [כל] לא חצה. תמיד יש סיכוי שדברים יכולים ללכת בצורת אגס, כמו שאומרים הבריטים, אבל הדברים נראים מבטיחים כרגע.

#3
+8
larissa
2011-07-25 12:30:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

על פי שיחת JMS ב- ComicCon 2011, האחים וורנר פנו אליו בנוגע להכנת בבלון 5 חדשה, והם ביצעו עסקה - אך אז מערכת ההפצה ש Warner תכננה לה נפלה ( ל- IGN יש כתב). כנראה שעדיין מתקיימות שיחות כלשהן, ו- JMS מקווה שאיזה סדרה עשויה לקרות. כל עוד האולפנים לא שכחו מזה (ומוכנים לתת את התמיכה הדרושה) לא הייתי כותב את הסיכויים להצגה / סרט חדש.

טוב לשמוע שהדברים עדיין זזים.
#4
+5
Allen Gould
2014-12-23 03:36:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

תשובה חדשה יותר:

המילה היא ש- JMS עובדת על אתחול מחדש של בבילון 5, אך בצורה של סרט.

הכל עדיין בשמועות -מצב בסוף 2014, אם כי.

#5
+3
pupeno
2011-01-12 04:00:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ככל הידוע לי אין תוכניות. כל השמועות ששמעתי לא אושרו. ג'יי מייקל סטרצ'ינסקי נכנס לפני כמה שנים לרשימת ה- A של הוליווד ולכן הוא זכה להפיק את בבל 5: הסיפורים האבודים, אבל אני חושב שזה כל כך לא הצליח שאין תוכניות אחרות לכלום ביקום בבילון 5. די מצער.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...