שְׁאֵלָה:
מה היה הסדר המיועד המקורי של פרקי פיירפליי?
Bill the Lizard
2011-01-15 22:25:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני יודע שפרקי ה- Firefly שודרו במקור לפי הסדר אליו התכוון ג'וס ווידון, וכי מעריצים רבים חושבים שזה תרם לביטולה המוקדם של התוכנית. כשמסתכלים על Firefly ב- Netflix, אני לא רואה תאריך אוויר מקורי לאף אחד מהפרקים.

 1. שלווה
 2. עבודת הרכבת
 3. Bushwhacked
 4. Shindig
 5. Safe
 6. גבירתנו ריינולדס
 7. Jaynestown
 8. Out של גז
 9. אריאל
 10. סיפורי מלחמה
 11. זבל
 12. המסר
 13. לב זהב
 14. אובייקטים בחלל

האם הרשימה הזו מסודרת לפי תאריך אוויר, או שמא זו הסדר שיוצר התוכנית התכוון שיצפו בהם?

ואם אתה לא יכול להזמין אותם בעצמך ... אם אתה אפילו לא יכול לעשות את זה ... אז אתה מוצא מישהו שיזמין אותם.
בדיוק למדתי (מפרשנות ה- DVD) ש- Job Job נכתב איתם בידיעה שזה יהיה הפרק הראשון שישודר.כך שמבחינה טכנית משרת הרכבת נועד גם להיות ה"טייס ".
שבע תשובות:
#1
+33
Saiboogu
2011-01-15 22:33:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

רשימה זו תואמת את רשימת ויקיפדיה, שלטענתה היא ההזמנה המיועדת במקור. לאחר שראיתי אותם בסדר הזה בעצמי, אני יכול לומר שזה הגיוני הרבה יותר ממה שהיה לפקודה המשודרת.

לא הבנתי שיש גם הפסקה של 6 חודשים לפני שידור הפרקים האחרונים.
כן, זה בוטל עם שלושה פרקים שלא הוזמנו, ואלה לא שודרו בכלל בארה"ב לפני 2005. לא בטוח איזו מדינה שודרה תחילה הפרק 11-13, אבל זה כנראה היה קנדה.
מניסיוני, אין לסמוך על הסדר שבו פרקים משודרים. בעונה השלישית והאחרונה של SeaQuest, למשל, דמות מרכזית מתה בפרק אחד והיא חיה קסומה שוב בפרק מאוחר יותר. לא ניתן היה לטרוח ל- NBC לשדר את הפרקים על מנת משום מה (כנראה בגלל שהתוכנית בוטלה).
לא זוכר את זה לגבי seaQuest, אבל אז שוב אני לא זוכר אם בכלל צפיתי עד הסוף. לא מפתיע - הזמנה ששודרה לא תמיד מתאימה, במיוחד כשמופע בדרך החוצה.
מדוע קודי הייצור אינם תקינים ברשימה זו?
קודי ייצור מיועדים לחשבונאות פנימית. יכול להיות שיש להם קשר לסדר שצולם, הופק, הוזמן, נכתב, וכו '- לא משהו שהציבור בדרך כלל גם לא יודע.
אז בעצם מה שקרה הוא שהתכוונו לשלווה להיות הפרק הראשון, ואפילו צילמו אותו IIRC. ואז החברים הטובים של פוקס החליטו "היי מערבונים = סיפורי רכבת" ואילצו אותם לשדר את זה קודם. עם זאת שלווה היא ותמיד נועדה להיות, הפרק הראשון של הסדרה. (מפרשנות ה- DVD)
#2
+23
J. C. Salomon
2012-03-12 23:33:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ויקיפדיה טועה. זה הסדר של ערכת ה- DVD, אך הכרונולוגיה הפנימית של הפרקים המאוחרים והמקוריים שלא זכו במקור מניבה סדר זה:

1–10. שלווה דרך סיפורי מלחמה (כמו ב- DVD וב Netflix)

 1. לב הזהב (מספר 13 בתקליטורי ה- DVD & Netflix) [ אינארה מתכננת לעזוב את השלווה ]

 2. אובייקטים בחלל (מס '14 בתקליטורי ה- DVD & Netflix) [חושפים את יכולות ה- psi של ריבר; Mal & Inara מדבר על התוכניות של Inara לעזוב]

 3. Trash (מספר 11 בתקליטורי ה- DVD & Netflix) [the הדמויות מתייחסות תחילה ליכולות ה- PSI של ריבר: "מפחד שנדע", "אני יכול להרוג אותך עם המוח שלי"]

 4. המסר (מספר 10 בתקליטורי ה- DVD & Netflix) [התייחסות נוספת ליכולות ה- PSI של ריבר: "גאון קריאת מחשבות שאינו יכול לאכול כוכב קרח"; התייחסות לגניבת הלסיטר ב אשפה ]

מלבד הצבת הטייס שלווה בהתחלה, זה אותו סדר כמו זה של קודי הייצור ב רשימת פרקי הגחלילית בוויקיפדיה. (קשור להזמנת ההפקה: בראיונות של המלחין גרג אדמונסון הוא מזכיר שהמוזיקה לסצנת ההלוויה ב המסר נועדה להיפרד מהתוכנית, מכיוון שזה היה הפרק האחרון שעובד. מצד שני.

מצד שני, ל אובייקטים בחלל יש גימור מספק יותר משאר הפרקים, אז אני מניח שעבור מהדורת ה- DVD (כשההופעה בוטלה והסרט טרם תוכנן), נבחר לסיים את הסדרה.

תוספת. זה מעבר להיקף השאלה, אך הנה סדר הסיפור נמשך מעבר למקור סדרה:

לֹא נָכוֹן. בסוף לב הזהב, אינארה מקבלת את ההחלטה הסופית לעזוב. בתחילת האובייקטים בחלל היא יוצרת קשר עם מקומות שאליהם היא יכולה להגיע. היא עוזבת אחרי זה - אלה השניים האחרונים בעונה, כמו ברשימה השנייה. זה גם החזק ביותר שראינו אי פעם את היכולות של ריבר בסדרה, כמו גם את הטובים ביותר שהיא אי פעם השתלבה בו (בסוף הפרק), כך שזה הגיוני עוד יותר להיות האחרון.
אתה מסביר את הזמנת ה- DVD; אם אתה רואה את התשובה שלי, אני מסביר אותה באותה צורה. אף על פי כן, _אשפה_ & _ההודעה_ מנהלים שיחות הגיוניות רק לאחר שהדמויות לומדות על יכולותיו של ריבר ב _אובייקטים בחלל_. נאמר כך: אם הייתה עונה 2, סדר הפרקים היה כפי שרשמתי אותם.
אתה שוכח את אירועי "בטוח", שם היא מגלה יכולות נפשיות דומות. משתמע מהשורה של מאל "כן, אבל היא המכשפה שלנו" שהיא עושה דברים כאלה מאז שהיא לא הוקפאה. בנוסף, הערת המלחין אודות "המסר" אינה אומרת דבר; פרקים מופקים לפעמים שלא בסדר. רק בגלל שזה היה האחרון שנעשה לא אומר שהוא נועד להיות האחרון מאלה ששודרו.
אנו מסכימים ש"אובייקטים בחלל "הוא אחרי" לב זהב "ו"המסר" הוא אחרי "אשפה"; עם זאת, ההתעקשות של אינארה לעזוב היא הסיבה שהלב והחפצים עוקבים אחרי האשפה וההודעה.
וקונטרו, הידע של הצוות על _ספציפיות_ של יכולותיו של ריבר ("מפחד שנדע.") מציב _אשפה_ & _הודעה_ אחרי _אובייקטים_. אך חסר [Word of God] מפורש (http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/WordOfGod) בנושא, אנו לא צפויים לשכנע אחד את השני.
ב _אובייקטים בחלל_, היכולות שלה נחשפות במפורש, והתגובה של כולם היא "טוב, ידעתי ש- משהו_ קורה". רק ב _ Trash_ וב _ The Message_ כל אחד מתייחס לכך במפורש. (לא, "הילדה מכשפה" "ובכן היא המכשפה שלנו" לא נחשב.)
סיימון עדה לראיות די חד משמעיות ליכולות קריאת הנפש שלה ב"בטוחה ", כשהיא קוראת את מוחה של הילדה האילמת.אנחנו לא יודעים כמה שמעון חשף את שאר הצוות על האירוע הזה.כפי שמציעה תשובתו של סקוט הנסון, ככל הנראה אתה צודק בכוונתו המקורית של וידון מכיוון שהתשובה שלך מתאימה להזמנת הייצור, אך אני חושב שזה נותן תירוץ מתקבל על הדעת לחיזוי הסדר שלו.
אני חושב שהצ'אט של ריבר עם Badger בסרט "שינדיג" הוא עדות די טובה לכך שהיא קוראת מחשבות, וכמעט כולם רואים את זה.
מכיוון שאף אחד אחר לא הזכיר זאת, כבר יש להם את הלסיטר ב'לב זהב ', ולכן זה חייב לבוא אחרי' טראש 'על מנת למנוע טעות רציפות קשה בעלילה.
@BryKKan, האיש הרע ב"לב הזהב_ משתמש באקדח לייזר, אבל אין שום דבר שמחבר את זה ללסיטר.
[ספוילרים] הרגע שיחקתי מחדש את הסדרה בארבעת הפרקים האחרונים לפי הסדר הזה, והיא _בהגגה_ לא בסדר.התנהגותה של אינארה מבלבלת ולא מביאה ל"אשפה "ו"ההודעה" שמגיעה אחרי "לב הזהב": זה מרמז בטעות כי במקום לעזוב היא תהפוך למבריחה אחרת.הדבר נכון, אם כי פחות חזק, לגבי היחסים בין הצוות לנהר עם שני הפרקים ההם עברו אחרי _אובייקטים בחלל_.סדר ה- DVD הגיוני הרבה יותר.
#3
+10
Andrew
2012-11-04 14:54:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בתכונות המיוחדות של ערכת הקופסאות של גחלילית, ג'וס ווידון אומר לצופה ש"ההודעה "נועד להיות הפרק האחרון של ערכת הקופסאות.

#4
+9
Scott Hanson
2015-08-10 05:49:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אנחנו עדיין מדברים על זה טום, כי אתה לא נכון.

ההודעה היא הפרק האחרון כמתוכנן במקור. לא אובייקטים בחלל.

אובייקטים בחלל הוא הפרק האחרון שנבדק, הסדר המתוקן נוצר כאשר הם הרכיבו את ערכת ה- DVD, אך לא היה הסדר הכרונולוגי המקורי.

תשכח הזמנת ה- Airdate, שנדפקה לחלוטין.

אך ישנן שתי פקודות אחרות שיש לקחת בחשבון

הזמנת ייצור, והזמנת DVD. הצו המקורי המיועד, והוא הסדר הכרונולוגי בפועל. אם פיירפליי מעולם לא בוטלה, זה הצו שכולנו נדע ונקבל כעובדה.

אבל פיירפליי בוטלה. בהרכבת מהדורת ה- DVD, ג'וס ווידון חזר על הסדר הנכון ושינה כמה פרקים והציב את "אובייקטים בחלל" במקום "המסר".

הוא עשה זאת מכיוון ש"המסר "היה ממש מילולי ..." יותר מדי מהנה "כל כך הרבה סופיות עבור הסדרה עצמה. , לא רק הדמות שמתה. אבל זה רק בגלל שזה היה הפרק האחרון שנעשה לפני הביטול. אילו המופע נמשך, זה לא היה מהווה בעיה.

ג'וס בחר להחליף אותו ולהציב את "אובייקטים בחלל" אחרון מכיוון שהסיום היה אופטימי יותר. הייתה תחושה שהסיפורים וההרפתקאות שלהם נמשכים למרות שהמופע עצמו לא. שוב, זה לא היה מה שנועד במקור, אלא מה שג'וס בחר לשנות את זה בעת הרכבת ערכת ה- DVD הקופסה.

צו ההפקה בפועל (ולתקן כרונולוגיה) > שלווה pt 1&2

 • עבודת רכבת
 • Bushwhacked
 • Shindig
 • Safe
 • גבירתנו ריינולדס
 • Jaynestown
 • Out of Gas
 • Ariel
 • Stories War
 • עד עכשיו, גם הפקה וגם הזמנות ה- DVD תואמות ... את הנותרים שונו עבור ערכת ה- DVD ...

  1. לב זהב (DVD: אשפה)
  2. אובייקטים בחלל (DVD: המסר)
  3. Trash (DVD: Heart of Gold)
  4. המסר (DVD: אובייקטים בחלל)
  #5
  +7
  Bill
  2017-07-18 08:04:14 UTC
  view on stackexchange narkive permalink

  הרגע שיניתי מחדש את כל העניין וחשבתי שאשפה וההודעה צריכים להופיע לפני לב זהב ואובייקט במרחב. הסיבה לכך היא שגנבו את הלסיטר באשפה ומאל התייחס לזה ב"המסר "בשוק עם אינארה (איך הם גנבו את זה כצוות וגידרו אותו) וגם כשהוא דיבר עם הבחור המושחת של פדס על המסך ( למסור את חברו). אחרי זה באה לבבות זהב שם מל שכבה עם הילדה שגרמה לאינארה להחליט לעזוב ולחפצים בחלל שם הם דנים לאן היא תלך ובסיומה, היא מצחצחת את מאל (מחליטה שהיא תעזוב) והיא איננה בסרט Serenity.

  באשר ליכולותיו של ריבר, הוא זרוע לאורך כל התוכנית - מדבר עם אדם חירש, יורה בשלושת הבחורים, משלה את Badger כך שזה לא צריך להיות חשוב.

  עם זאת, אם אשפה הייתה מגיעה אחרי אובייקט בחלל, זה לא היה הגיוני שאינארה רוצה לעזוב באובייקט, אבל אז בפח אשפה היא מציעה פתאום תה מאל ומדברת איתו על כך שלא קיבלה מספיק עבודה כבר שלושה שבועות.

  נראה כמו תשובה מחושבת כראוי!:)
  #6
  +4
  Tom Dynes
  2015-03-09 03:57:58 UTC
  view on stackexchange narkive permalink

  מדוע אנחנו עדיין מדברים על זה? זה קל. ב"אשפה "הם מקבלים את הלסיטר. ב"ההודעה "מל ואינארה מדברים איפה הם יכולים לגדר את הלסיטר. באף אחת מהתוכניות הללו אין דיון על עזיבת אינארה. היא מקבל את ההחלטה ב"לב זהב ", לאחר שמאל שוכב עם אישה אחרת. לאחר מכן הם דנים בהחלטה זו בתחילת "אובייקטים בחלל". אינארה הרוסה בשלב זה. היא אפילו לא תיתן למל לגעת בשפתה החבולה בסוף ההופעה. "המסר" לא יכול היה לבוא אחרי זה. כי זה אומר ש"אשפה "תצטרך לבוא גם אחרי. אם ניקח בחשבון את מצבה בסוף "אובייקטים", איך היא אז תהיה כולה קלילה ותשתתף בכפר הלאסיטר? לא - היא קיבלה את החלטתה, וזה בא לידי ביטוי בפרק הבא שאנחנו רואים, הסרט העלילתי "שלווה" - שם היא כבר נמצאת מהספינה וחזרה לבית ההדרכה. מַברִיק.

  #7
  +1
  John Connor
  2015-10-02 19:57:39 UTC
  view on stackexchange narkive permalink

  בדיוק צפיתי בסדרה כולה לפי סדר הפקה. זה כן מתאים. ניתן לכבות את שני זוגות הפרקים האחרונים ללא בעיה גדולה.

  בהתייחסו לאינארה, היא מזכירה עזיבה בלב זהב וחפצים בחלל, אך אינה מזכירה זאת במפורש בטראש ובמסר. באשפה היא מדברת עם מאל על כך שיש לה חופש לקבוע שוב עבודה לאחר חודשים של כישוף יבש. זה לא מבטל את הצורך שלה לעזוב כמו באובייקטים בחלל שהיא מזכירה לחפש מקום לעזוב אליו אבל לא יודעת לאן. לכן אני רואה בכך שהיא זקוקה לעבוד בזמן שתוכניותיה לעזוב לצמיתות נותרות טנטטיביות. בסוף אובייקטים בחלל, לאחר שצייד הראשים ההוא פגע בה, יש לה רגע עם מאל שמציע שאולי רגשותיה מתעכבים אליו, ואולי דוחים את המיידיות שלה לעזוב.

  אבל החלפת שני הזוגות עובדת בכל מקרה, אני חושב. אני מרגיש שאשפה והמסר הם הפרקים החלשים ביותר בסדרה ואני יכול לראות איך לסיים את זה עם לב של זהב ואובייקטים בחלל נותן לו גימור חזק יותר.

  ברצוני לקבל מידע סופי יותר בנושא זה.  שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
  Loading...