שְׁאֵלָה:
האם "Worf" מסע בין כוכבים: הדור הבא היה מחשבה אחרונה?
Rodger Cooley
2011-01-20 00:59:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בהתייחס ל שאלה זו אודות ליהוק הדמות "Data" ב מסע בין כוכבים: הדור הבא סדרה, שמתי לב שאין זכר ל"וורף " אופי. האם הוא בכלל היה דמות ראשונית או הוסיף מאוחר יותר?

לאחר מחשבות אין * כבוד *.
ארבע תשובות:
#1
+39
Slick23
2011-01-20 01:22:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ב- הצוות המשובח ביותר בצי: הדור הבא שהופעל על המסך והושבת, אומר אדם שרגר שרודנברי רצה להימנע מלהשחזר דברים על הסדרה המקורית, ומכאן שוורף לא נועד להיות דמות קבועה בסדרה.

לא ראיתי כל כך הרבה מהסדרה המקורית כפי שכנראה הייתי צריך להיות, אבל באיזה אופן יהיה וורף משחק מחדש מהסדרה המקורית?
@Paperjam: אולי העובדה שצ'קוב היה דוגמה נוספת להיות מעם שהיה פעם אויב וכעת הוא בעל ברית (רוסיה).
@Paperjam: כזכור, הייתה התלבטות בשימוש חוזר במינים זרים מהסדרה המקורית (כולל קלינגונים, אך גם וולקנים) ב- TNG.
אכן, ומכאן הפרנגי.
#2
+23
Kyle Jones
2012-01-14 02:51:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

השרשור הזה מ- rec.arts.startrek עוד בשנת 1990 בהתייחסו להערת שיחת יציקה ממרץ 1987 היה די מעניין באותה תקופה. זה ככל הנראה סט של תווי יציקה לסדרה. כל הדמויות הראשיות הוזכרו בצורה כלשהי למעט וורף. טקסט הועלה באופן חופשי למטה:

מחפש את הקבועים הבאים:

קפטן ג'וליאן פיקארד: אדם קווקזי בשנות ה -50 לחייו, צעיר מאוד ומצבו הפיזי מעולה. יליד פריז, המבטא הגאלי שלו מופיע רק כאשר מופעלות רגשות עמוקים. הוא בהחלט 'רומנטי' ומאמין מאוד במושגים כמו כבוד וחובה. קפטן פיקארד מפקד על הארגון. עליו להיות בעל מבטא אמצע אטלנטי, וקול דיבור עשיר להפליא ...

מספר אחד (AKA וויליאם רייקר): קווקזי בן 30-35 יליד אלסקה. הוא גבר נעים למראה עם משיכה מינית, בגובה בינוני, מאוד זריז וחזק, פסיכולוג טבעי. מספר אחד, כפי שהוא מכונה בדרך כלל, הוא השני בפיקודו של הארגון ויש לו קשר חזק מאוד ואיתן עם הקפטן ...

סגן. נתוני המפקד: הוא אנדרואיד שמראה גבר באמצע שנות ה -30 לחייו. הנתונים צריכים לכלול מאפיינים אקזוטיים ויכולים להיות כל אחת מקבוצות הגזע הבאות: הודי אסייתי, הודי אמריקאי, הודי דרום אמריקאי או קבוצות גזע דומות. הוא במצב גופני מושלם וצריך להיראות אינטליגנטי מאוד ...

סגן. טניה הרננדז: אישה בת 26 ממוצא אורקני המשמשת כמפקדת הביטחון של ספינת החלל. היא מתוארת כבעלת איכות חדשה של יופי מותנה בגוף, אש בעיניה וגוף מפותח שרירית ונשית מאוד, אך יש לזכור שחלק גדול מכוחותיה נובע מגישה. לטניה יש מסירות כמעט אובססיבית להגנה על הספינה ועל צוותה ומתייחסת לסרן פיקארד ולמספר הראשון כאילו היו קדושים ...

סגן דיאנה טרוי: אישה זרה שגובהה (5'8 "- 6 ') ודקיקה. כבת 30 ויפה למדי. היא משמשת כפסיכולוגית ראשית של החללית. דיאנה כנראה זרה (בכל מקום מאיטלקית, יוונית, הונגרית, רוסית, איסלנדית וכו ') עם מראה ומבטא להתאמה. היא והמספר הראשון מעורבים רומנטית. עדיין אין לקבוע את' המבט 'הזר שלה ... ילד בן כמעט 18) לשחק 15, מוחו המדהים והזיכרון הצילומי גורמים לכך שהוא לא נראה סביר שהוא יהפוך בגיל 15 לסמל כוכב. צי ווסלי הוא יותר נער אינטנסיבי (לא חמוד) שהאנרגיה שלו נובעת אופי סקרן ...

בוורלי קרשר: אמה של ווסלי בת ה 35. היא משמשת כקצינה הרפואית הראשית בספינת הכוכבים. אלמלא האינטליגנציה, האישיות, היופי שלה והעובדה שהיא בהליכה טבעית של מלכת סטריפטיז, סרן פיקארד אולי לא היה מסכים לבקשתה שווסלי יקיים את פעילות הגשר; להתייחס למודיעין של בנה להוביל אירועים הלאה ...

סגן ג'ורדי לפורג ': גבר שחור בן 20-25, בלידה עיוורת. בעזרת מכשיר תותב מיוחד שהוא חובש, הראייה שלו עולה בהרבה על כל מה שעין האדם רואה. למרות שהוא צעיר, הוא די בוגר וחברים הכי טובים עם דאטה. נא לא להגיש סוגים של 'רחוב', מכיוון שלג'ורדי יש דיקציה מושלמת ואולי אפילו יהיה להם מבטא ג'מייקני. צריך גם לעשות קומדיה טוב ...

מעניין מאוד לראות את סוגי הדמויות המבוקשות ואת מי הם קיבלו כדי למלא כל תפקיד. אף על פי שלפורג 'ג'מייקני פשוט היה מוזר.
לבוורלי יש "הליכה טבעית של מלכת סטריפטיז". וואו
רק הערה צדדית או סתם סקרנותי: מדוע אתה טוען, בתשובתך, שהחוט המצוטט מתוארך "בשנת 1990", כאשר (לאחר לחיצה על קישור שסופק על ידך) נראה בבירור שהוא מתוארך 3/17 /87 (שלוש שנים לפני התאריך "שלך")?
@trejder שיחת הליהוק היא משנת 1987 אך הדיון במעריצים עליה התרחש בשנת 1990, כפי שמציין תאריך הפרסום של קבוצת הדיון.
@KyleJones אה, אני מבין.טעות שלי.מצטער...
(רייקר) * "הוא גבר נעים למראה עם משיכה מינית, בגובה בינוני, זריז מאוד וחזק, פסיכולוג טבעי" * ובכן, מנהל הליהוק והסופרים הבאים ירדו שם מהפסים.
"נא לא להגיש סוגים של 'רחוב'" ??!
_ "אנא אל תגיש שום סוג של 'רחוב', מכיוון שלג'ורדי יש דיקציה מושלמת ואולי אפילו יהיה להם מבטא ג'מייקני. צריך גם לעשות קומדיה טוב ..." _ אה, שלי.
שים לב שנראה שיש ויכוח כלשהו לגבי האותנטיות של כמה פרטים מהפתק השיחה הליהוק הזה, [מחובר לשמה של טאשה יאר] (http://scifi.stackexchange.com/a/99202/21137).
"הרננדז ... אוקראינית".אני לא יודע מה לומר...
@Infiltrator ראש מזויף לעבר גיוון?חתום על כך שספרד התיישבה באוקראינה לאחר קריסת ברית המועצות?:) ילד מאומץ?
@KyleJones אתה רואה את זה הרבה בתוכניות בארה"ב.בדיוק סיימתי לצפות בתוכנית המסע בזמן * נצחית *, שלמרות שהיא מהנה, היא כוללת אנטגוניסט ראשוני מקרואטיה ... שנקרא גרסיה פלין.אני לא יכול לחשוב על פיתרון גרוע יותר של שמות ורקע.
#3
+15
aramis
2012-01-13 09:53:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Worf אינו מופיע בעונה הראשונה "סדרת התנ"ך", מיום 23 במרץ 1987

הצוות הרשום הוא:

  • סרן ז'אן לוק פיקארד
  • מפקד ויליאם רייקר
  • סגן. נתוני מפקד
  • סגן המפקדת דיאנה טרוי
  • סגן. נטשה "טאשה" יאר
  • סגן (ג'יי.ג'י) ג'ורדי לה פורג
  • CMO בוורלי מגרסה
  • ווסלי מגרסה

( סריקה שלה זמינה באופן מקוון באתר leethomson.myzen.co.uk)

Worf היה, עם זאת, במסמך ההצעה לסדרה. (מה שאני לא יכול למצוא באינטרנט כרגע.)

אז, וורף היה אמור להיות דמות חוזרת במקור, ככל הנראה הושמט ואז הוחזר מאוחר יותר.

#4
+7
CWallach
2012-07-28 02:00:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מתוך ראיון רודנברי שנזכר במעורפל. הדמות של וורף נועדה לאורך כל הדרך אך נשמרה בסוד כך שזו תהיה הפתעה בפרמיירת הדור הבא. הקלינגונים היו אויב הפדרציה בסדרה המקורית ורודנברי רצה להראות התקדמות - אויבים לשעבר שהפכו לבני ברית.

כשראיתי את התמונות הראשונות של צוות ST: TNG בשנת 1987 לפני הטייס, דאטה וורף הם שתפסו את עיניי בתחילה - שאר הדמויות האנושיות נראו לי בלה.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...