שְׁאֵלָה:
האם רודנברי היה מעורב ביצירת החלל העמוק תשע או וויאג'ר לפני מותו?
Mark Rogers
2011-01-23 01:04:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני יודע שרודנברי לקח תפקיד פחות ופחות פעיל ב- TNG כאשר מצבו הבריאותי התדרדר. הוא מת לפני שחרורו של החלל העמוק תשע או וויאג'ר.

האם היה לו קשר ליצירת שתי הסדרות?

או שמצבו הבריאותי מנע ממנו להיות מעורב?

שְׁלוֹשָׁה תשובות:
#1
+27
Tony Meyer
2011-01-23 11:16:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לא .

ב Deep Space Nine Companion (עמוד 3 - אם אתה "מחפש בתוך" הספר עם אמזון אחר "Roddenberry", זה המשחק הראשון), מצוטט ריק ברמן באומרו:

"התבקשתי ליצור ולפתח סדרה שתשמש כיצירת נלוות ל הדור הבא במשך כשנה וחצי, ואז TNG היה יורד מהאוויר והתוכנית החדשה הזו תמשיך. " נזכר ברמן. "אז ביקשתי ממיכאל פילר להתערב, ושילבנו את ראשנו. מעולם לא הייתה לי ההזדמנות לדון ברעיונות עם ג'ין [רודנברי] . זה היה קרוב מאוד לסוף חייו של ג'ין, והוא היה די חולה באותה תקופה. אבל הוא ידע שאנחנו עובדים על משהו, ובהחלט הייתה לי ברכתו לפתח אותו. "

(הדגש שלי).

אין שום אזכור ל וויאג'ר , אך נראה שלא סביר שעבדו על פיתוח הסדרה באותו זמן ש DS9 פותח.

קיימתי מספר פגישות עם רון ד 'מור ב- ST: TNG לפני ש- DS9 היה בפיתוח (ולא הרבה לפני שרודנברי נפטר). היו כמה נושאים שעלו בדיונים שלנו שלא סוקרו במדריך הסופרים. DS9 כלל מספר גורמים שרודנברי לא היה מקבל, כמו הדת שמשחקת נקודה חשובה בחיי הדמות ובסיפורי הסיפור. ממה שיכולתי לאסוף, רודנברי היה שלילי למדי באמונות דתיות, ולכן אני עדיין מנסה להבין כיצד _לחם וקרקסים_ יכולים להכיל את ההפניות לישו ולהגיע אליו.
@Tango: DS9 אינו עולה בקנה אחד עם דעותיו של רודנברי, במיוחד בעונות המאוחרות יותר (לאחר שנפטר).התבונן במיוחד באור הירח החיוור;זו דוגמה קלאסית לדפוס זה.יש לך גם את "החושך והאור", שמקבל נקודות בונוס על היותך התנצלות מפורשת על טרור, ועוד פרקים רבים אחרים.
@Kevin: אני מסכים, זה היה מאוד נגד דעותיו של רודנברי.אני מאמין שרודנברי גם הצהיר פעם שטרק תמיד יעסוק ב _הפעלה_, אבל אני לא זוכר אם זו הצעת מחיר ממשית.אני בספק אם הוא היה מעורב, אבל הייתי מוצא ראיות, כך או כך, מעניינות.
#2
+6
scope_creep
2011-01-25 08:46:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ראיתי ראיון של לאונרד נימוי לפני שנים, והוא הצהיר כי ג'ין רודנברי התבקש לכתוב ולהפיק את מסע בין כוכבים: הסרט " אך היה קושי משמעותי בהשלמת התסריט. נעשו שכתובים מתמידים, אפילו כשהסרט נעשה. הוא לא הצליח לסיים את זה. כשהסרט השני החל בהפקה, זו הייתה החלטה מדויקת של אנשי האולפן, לא לכלול אותו, ומאותה נקודה ואילך הוא הועמד לשוליים ולבסוף יצא מזה.

שמעתי את אותו הדבר על מסע בין כוכבים 2, אבל אני חושב שרודנברי הוחזר ל- TNG. ממה שאני יכול לדעת הוא קיבל שליטה רבה על הליהוק והבימוי הראשוני של אותה תוכנית.
@Mark, אני שמח שהוא נקנה חזרה. אני חושב שאתה יכול לראות את זה משתקף באיכות התסריטים ב- TNG שאינם קיימים ב- DS9 או ב- Voyager. אני חושב שאיכות הסדרה דעכה כשהוא לא הוביל מהחזית.
הייתי בקונצרט קטן בו דיבר ג'רולד דיבר במהלך השנה הראשונה של ST: TNG והוא היה די ברור לגבי התסכולים שלו בעבודה עם רודנברי על פיתוח הסדרה. רודנברי היה בהחלט רץ ההצגה של ST: TNG בעונה הראשונה או שתיים.
#3
  0
RindaDiLibda
2012-02-18 03:54:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני יכול לדבר על החלל העמוק תשע והתשובה היא לא. הוא ראה כמה תסריטים ראשוניים של ברמן ולפי האחרון הוא אישר זאת, אף שהביע חשש אם מופע על תחנת חלל יעבוד, אך לא. ג'ין מעולם לא היה מעורב בחלל העמוק תשע. אני לא יודע הרבה על וויאג'ר.

על מה אתה מבסס את זה?


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...