שְׁאֵלָה:
מהו "האבזר" המשמש בסרטי מדע בדיוני רבים?
jedihawk
2011-01-12 03:24:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

תוך כדי צפייה בפרשנות הצוות על סרט הפיילוט בבילון 5 " ההתכנסות" שמעתי את JMS וג'ון נבארו מדברים על " אובייקט המסתורין ", אביזר שכביכול הועבר ונכלל אי ​​שם בסרטי מדע בדיוני רבים. נראה שזו בדיחה פנימית בהוליווד. חיפשתי את זה, אבל אני לא מצליח להבין מה זה.

מישהו יודע?

"כמעט כל סרט מדע בדיוני", נשמע כמו יותר מדי, האם זה לא רק כמה אירועים בודדים?
חשבתי גם על זה. יש כדור שחור בגודל של אשכולית ועליו חתיכי כסף. ג'ון קריטון משחק איתו גולף בפארסקייפ. זה היה על המדף או השולחן של אנשים שונים באנדרומדה ובמסע בין כוכבים, והיה בבבל 5. כל אחד אחר יודע על זה
אתה יכול לספק הצעת מחיר ספציפית? אם זה פרשנות לפרק, זה כנראה בפרק (?)
ג'ון נבארו אישר (http://jmsnews.com/forums/archive/index.php?t-362.html) שמדובר ב"הדחתה "מבוקארו בנזאי.
שמונה תשובות:
#1
+28
pupeno
2011-01-12 03:40:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני חושב שהם מדברים על הדובון.

הסיפור הולך בערך ככה, ג'יי מייקל סטרצ'ינסקי, יוצר בבל 5, שונא דברים חמודים. הוא הבטיח שלא יהיו ילדים או אנדרואידים בבבל 5 (אולי בתגובה לווסלי מגרסה ונתונים). בסופו של דבר מישהו נתן לו דובון. כתב. והסאגה מתחילה.

JMS הבטיח לנקום ולפרפרזה "על ידי זיוף התסריט שלו". זה איפשהו בבבל 5: חפצים מעבר לשפה. הדובון תואר בפרק בבילון 5 כאשר הם פותחים חנות מרצ'נדייז:

הכותב כתב אז פרק מסע בין כוכבים, או סדרה אחרת, שבה הדובון מופיע, בחלל, ואחת הדמויות אומרת:

מי ירווח דובון?

עוד קצת על כך: http://www.eeggs.com/items/25040.html

למעשה, האם הדובון לא הופיע בחלל בפרק b5? יכולתי להישבע שאני זוכר את אחת מדמויות ה- b5 שהתעופפו בספינתן והדוב מכה בחלונו.
כן, זה אכן הופיע בחלל ב- B5. מישהו, ככל הנראה שרידן, ריווח אותו. תסתכל על הסרטון שקישרתי.
זה יכול להיות הדובון. אבל הפרשנות לא הייתה על הפרק ההוא, אלא על אחד האחרונים. זה היה במשרד, והם הגיבו על אביזרים על השולחן, אחד מהם היה פרס הוגו. JMS הציבה את זה שם בתור, "אז שם!" לאחרים. ואז אדם אחר העיר על "האבזר" שהועבר ונכלל לפחות בסצינה אחת כמעט בכל סרטי ה- Scifi.
http://en.memory-alpha.org/wiki/Kukalaka
היה פרק של B5 שבו, IIRC, איבנובה מקבל דובון מתנה ממרקוס קול, ובסצנה שלאחר מכן אתה רואה אותו מרחף על פני חלון וכמה דמויות אחרות מגיבות עליו.
#2
+21
Valorum
2014-04-05 22:42:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

על פי התשובה הקודמת של FITorion, ' אובייקט המסתורין ' המכונה ב"פרשנות הצוות "ל"ההתכנסות" ידוע כ מדחף תנודות

Buckaroo Banzai

קול האלוהים (JMS עצמו) הצהיר כי ג'ון נבארו יודע מה האובייקט;

עכשיו זה משגע אותי - האם ג'ון אמר לך אי פעם מה היה אובייקט המסתורין שהופיע כביכול ב כל פרויקט סרט / טלוויזיה מדע בדיוני? וחשוב מכך, האם זה נכון?

כן, זה נכון, ולא, הוא לא היה אומר לי.

הייתה קבוצת אנשים במחלקת האמנות שכונתה במשותף "יצורי וודלנד". כהה [הופמן], דובי [ברג '] ודרקון (שניים מהם שמות אמיתיים, השלישי הוא כינוי, אני אתן לך לעשות את החקירה על זה). לא יכול היה להיות תיאור מתאים יותר של החבר'ה האלה ...

jms

ו ראיון בארכיון עם ג'ון נבארו ב- JMSNews מאשר שהאובייקט המדובר הוא ה"שובר יתר "ששימש במקור בבוקארו בנזאי;

" ובכן, הדבר הזה משגע אותי כבר כמה ימים, ולבסוף מצאתי קצת הגיע הזמן לסרק כמה הערות ראיון ישנות, ואני משוכנע ב 99% שהאובייקט המדובר הוא תנועת היתר מבוקארו בנזאי. במהלך ההפקה ב- B5 ביליתי זמן לא מבוטל עם החבר'ה אביזרים Bear Burge ו- Dark הופמן, והם היו נחמדים מספיק כדי לערוך לי סיור בכלוב האביזר ולתת לי לצלם כמה תמונות לכתבה שקיוויתי לעשות למגזין B5. למי שלא ראה את זה, כלוב האביזר היה כמו מערת הקוסם של דברים B5 מגניבים, בעצם כל חפץ שנרכש או נבנה מאפס לסדרה, הכל נדחס למדף אחר מדף. ואחד הפריטים ש הופמן האפל הראה לי שהוא המתיח-יתר, שלדעתי הופיע כחתיכת פסולת וויטסטאר בפרק אחד. אבל אחד החבר'ה אמר לי שהחפץ הועבר לחבר'ה אחרים של מחלקת אביזרים בתוכניות ובסרטים אחרים, ואז יעשו כמיטב יכולתם כדי לייצר אותו לזריקה. אני חושב שזו הייתה בדיחה פרטית בינם לבין עצמם, לא ממש מיועדת לאף אחד אחר.

אתה יכול לקרוא רשימה של נכסים (כולל מסע בין כוכבים, B5 ואחרים ) שהשימוש באביזר ב enter image description here

Trek Overthruster

Trek Overthruster 2

אחיזת המסך האחרונה של מסע בין כוכבים: Enterprise מראה את המכשיר מוחזק על ידי דמות שתוארה על ידי פיטר ולר.פיטר ולר תיאר גם את Buckaroo Banzai.
#3
+19
Alister Bulman
2011-01-19 04:19:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

עיתון נכס היה בעשרות, אולי מאות תוכניות טלוויזיה, ביניהן פרקי SF שונים.

זה ככל הנראה זה, למעשה.
#4
+11
RoguePlanetoid
2011-02-15 19:15:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לי הרגשה שזה אולי הפריט הזה, שמופיע בסטאר טרק וויאג'ר במעבדת Project Pathfinder:

Always see this prop everywhere!

ראיתי את האביזר הזה המון פעמים , אולי יש אחרים שיכולים לאשר זאת, היו באותה מעבדה גם כמה אביזרים - אחד שהיו לו שתי ידיות גדולות (כמו ג'ויסטיק) שהיו עם אורות שעליהם השתמש ד"ר פרנקלין בעונה הראשונה גם במעבדה זו, אבל זה לא מוצג כאן. יש עוד כמה תמונות של אביזרים, אני בטוח שהופיעו כמה פעמים ב- B5 וב- Star Trek במקור: Pathfinder Lab - Star Trek Voyager.net

לאביזר הזה יש שימש בפרויקטים רבים של מדע בדיוני, כולל מסע בין כוכבים, The Incredible Hulk Returns (סרט טלוויזיה משנת 1988), V (הישן), The Starfighter האחרון, באק רוג'רס ובאופן מוזר ב AIRPLANE II: The Sequel עם וויליאם שטנר ששוב יפגוש את זה ב מסע בין כוכבים V: הגבול הסופי בו וויליאם שטנר ביים וכיכב!

רשימה גדולה יותר עם מכסי מסך כאן.

"גנרטורים מודרניים מעוצבים ומייצרים מחולל כפול רפואי / מעבדה / בקרה עם אורות ניאון מסתובבים בתוך צינור אקרילי; לוח מבוקר אור עם ידיות וכפתורים." / blockquote>

enter image description here

(ניתן לשכור אותו מ- ModernProps.com תמורת 775 דולר לשבוע הראשון, למקרה שתרצה להיות בדיחה. )

שהוצג גם ב"מטוס II ".
זה היה גם ב"מסע בין כוכבים ": TNG עונה 1:" Datalore "במעבדה של סונג שם הם מוצאים מוסיקה.
אני מקווה שלא אכפת לך שהרחבתי על תשובתך, כי לעזאזל, למה לא? אני חושב שאתה צודק.
תודה, נהדר לראות את התשובה שלי מתרחבת עוד יותר, ראיתי את האביזר הזה עוד כמה פעמים מאז שפרסמתי את התשובה הזו בעצמי!
מישהו עשה קצת כיף עם קליפים של רבים מההופעות של אביזר זה: https://www.youtube.com/watch?v=OM-KpMeDqK4
#5
+6
Doc Walker
2011-01-18 21:15:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני באמת בספק שהוא נמצא בתוכניות Sci-Fi אחרות אבל האן סולו ב Carbonite נמצא בלא מעט סצנות בסדרה Firefly כמעשה קונדס.

#6
+3
FITorion
2013-05-28 01:12:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בדיוק צפיתי בפרשנות שבה הם מזכירים את זה אמש. זו הפרשנות לפרק הטייס המחודש.

האביזר מתואר כקטן מארגז לחם וגדול יותר מפחית קולה. זה לא קשור ליוצרים או כותבים של בבל 5. בבילון 5 ותוכניות רבות אחרות משכירות אביזרים מחברות השכרת אביזרים שונים. בחברת B5 שהושכרה יש עובדים עם שמות אמיתיים כמו דובי או צבאים או דברים אחרים כאלה ונודעו בבדיחות "יצורי החורש". לחברה זו יש אביזר שהם מוודאים שמופיע ברקע (בדרך כלל על שולחן) בכל מופע שהם עובדים עליו.

הם עבדו כמעט בכל מופע או סרט scifi. אז אביזר זה הופיע כמעט בכל מופע או סרט scifi.

דובון יתאים. אבל תוספת הסיפור שזו הייתה בדיחה ב- JMS להכניס משהו חמוד לתוכנית ... מבטלת את זה כאופציה. יכול להיות מכשיר הצפייה השחור הזה שמישהו הזכיר ... אבל זה נראה לי גדול יותר מקופסת לחם. אני לא יודע מה זה. התעלומה נמשכת.

עושה מחקר נוסף ... נדחף נדנוד נראה שזה הדבר. כשאני עובר עכשיו כל פרק B5 אני אשמור על העיניים שלי אליו.

"עושה מחקר נוסף ... נדחף נדנוד נראה שזה הדבר."- אני יודע שזה היה, אה, כבר לפני מספר שנים, אבל האם אתה זוכר במקרה איזה מחקר עשית כדי למצוא את זה?
#7
+2
Gary
2013-02-25 02:10:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

את האבזר שעליו אתה מדבר ניתן לראות בצורה הטובה ביותר בסדרת "V" המקורית. לקראת הסוף תראה מכשיר על הקונסולה שמשתמשים בהם בכדי לנסות לכבות את תוכנית ההרס העצמי, ליד הילד כשהיא מניחה את ידיה על מקשי הסיבוב ומתחילה לזרוח.

אביזר הוא קופסה שחורה כמו בנייה בגודל של ארגז לחם. יש לו חלק עליון שמתהפך ועליו אורות מהבהבים. בחלק ההטלה למעלה נורה "X".

הבנתי את זה אחרי שצפיתי בבבל 5 ושמעתי על זה. בפרק שבו מעבורת המדע לוקחת קריאות מכוכב הלכת שהתחנה מקיפה אותה, היא משמשת את השחקן האסייתי.

ראיתי את זה גם בתוכניות אחרות, לא יכול לחשוב עליהם מלמעלה. של הראש שלי. אחד היה בחדר רפואי ברקע.

מקווה שעוזר, מצטער שלא יכולתי להציע יותר כרגע.

הנה קישור לתמונה שלו, הבא אליה כשהיא זוהרת http://www.comicvine.com/elizabeth-maxwell/29-75856/

#8
-3
battlegate trekscape
2012-02-27 23:00:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אף אחד מאלה לא מתאים, למעט אולי הדוב, אם כי אני לא יכול לחשוב לראות דובון בהרבה מאוד מדע. זה היה ג'ון איקובלי שהתוודה על קיומו בפני JMS, על פירושו של טייס ה- B5. הוא סירב לקלקל את מה שהיה, אך נתן את הרמזים שהוא גדול יותר מפחית סודה, קטן יותר מקופסת לחם, ותמים מספיק בכדי להתאים כמעט לכל סצנה. מישהו הציע לי פעם שזה יכול להיות ספר, שהוא מתאים (אפילו במסגרות עתידניות בהן ספרי נייר נקלעו לשימוש לרוב, ישנם מעטים שנמצאים ברשותם של כמה מהדמויות הנוסטלגיות יותר או בפרקי מסע בזמן, תרבויות ארכיות וכו '), אך עדיין לא ראיתי ספציפי ספר שחוזר על עצמו במספר מופעים וסרטים.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...