שְׁאֵלָה:
תן שם לספר שבו ההגדרה היא ספינת ענק ובתוכה כוכב לכת
splattered bits
2011-01-20 00:34:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הנה מה שזכור לי:

  • מתרחש בעתיד בספינת חלל ענקית וגדולה מכדור הארץ שנמצאת ומנוהלת כעת על ידי בני אדם
  • בני האדם הם השתנו גנטית ו / או משופרים באמצעות ננוטכנולוגיה ובעצם הפכו לאלמותיים וניתן לרפא אותם כמעט מכל פצע. כל החיים חיים במעין חליפת שטח li>

מישהו מכיר את שם הספר הזה? אני יכול אף פעם לא לזכור את זה.

שתיים תשובות:
#1
+44
Mike Scott
2011-01-20 00:41:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זהו מח מאת רוברט ריד. ספר טוב.

כאשר מבנה בגודל של ג'וביה שנוצר באופן מלאכותי נכנס לגלקסיה, חברה של בני אדם מתקדמים טכנולוגית (המסוגלת לברוח בין כוכבים ובת אלמוות מבחינה תפקודית) הם הראשונים ליירט ולחקור אותו. כשהם מוצאים שזו ספינה בין-גלקטית, הם מחליטים להמיר אותה לספינת תענוגות, ומזמינים גזעים זרים להצטרף אליהם אל חלל הפנים העצום והלא מוכר שלה, מכיוון שהיא עושה עקיפה איטית של דרך החלב.

אחרי אלפים במשך שנים, עם למעלה מ -200 מיליארד יצורים החיים במפלסים העליונים שלו, קבוצת חוקרים מגלה כוכב לכת מוסתר בליבה של הספינה הגדולה. אולם כאשר הם חוקרים זאת, פיצוץ יוני מנתק אותם משאר הספינה ומשמיד חלק ניכר מהטכנולוגיה שלהם. מכיוון שכוכב הלכת הזה, מארו, מתרחב לאט לאט, החוקרים סבורים שניתן לבנות גשר חדש בעוד 5,000 שנה. כך הם מתחילים ציוויליזציה על פני מארו.

יש סרט המשך, באר הכוכבים , וגם ספר ספרים המכיל רומנטיקה המתרחשת באותו היקום, יותר .

זהו זה. זה היה ספר נהדר. לא ידעתי שיש המשך. אני חושב שזה הבא ברשימת הקריאה.
הספר מארו הוא למעשה הרחבה של רומן בעל אותו שם, שהיה (לדעתי) הרבה יותר טוב בגלל שהיה קצר יותר.
ערכתי בחלק מסיכום העלילה של ויקיפדיה מהקישור שלך, כדי שיהיה ברור בלי ללחוץ שזה הסיפור הנכון.מקווה שלא אכפת לך!(כעת נוכל לסגור את [הכפיל הזה] (https://scifi.stackexchange.com/q/149851/31394) לכיוון שהצעת במקור.)
#2
+6
scope_creep
2011-01-20 10:20:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם אתם מחפשים ספינות ענק:

אין מ 'בנקס: כלי הרכב הכלליים של התרבות. מחזיקה ברוחב של 2000 קילומטרים ויותר, אוחזת ים שנלכד עם לווייתנים, אחד או שניים מהם גדולים מספיק כדי להכיל בתוכם 200+ מיליון אנשים, עפים סביב, חוגגים, מוצצים את הגז.

בפרנק הרברט בית הפרקים: דיונה , אין ספינות עצומות, שבהן אוכלוסיות שלמות יכולות להסתתר בתוכן. הם קדומים מספיק בכדי להגן על ראיית הרפואה, ולספק כונן עם נווט גילדות, ומשמשים להסתתר ביקום לכל החיים.

זה כלום. [Loolandre] (http://www.perrypedia.proc.org/wiki/Loolandre) ביקום פרי רודאן היה בקוטר של לפחות 4 שנות אור.
איך זה קורה? האם אתה בונה סטנפורד טולוס * סביב * כוכב לכת? אני יודע שתחומים הם בריאים מבחינה הכל והכל ... אבל הייתם חושבים לקבל * את * האגורה * הזו בבקבוק יהיה בלתי אפשרי למדי. מה קורה למגנטספירה? נקודות לגראנז '? לווינים וכוחות גאות ושפל? האם אתה יכול לשנות את הציר ואיך לעזאזל אתה ממשיך לפוטוסינתזה ולהניע את הכדור הכתום הגדול?


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...