שְׁאֵלָה:
סרט שנות ה -80: שבעה סמוראים בחלל (המכונה גם ראש האיילים המעופפים)
user296
2011-01-19 22:54:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הסיפור היה בעצם שבעת הסמוראים, הנער המקומי האמיץ מחפש עזרה כדי להגן על עולם הבית שלו מפני פולשים רעים.

אני זוכר שחלליתו של הילד האמיץ-מקומי נראתה כמו ראש איילים מעופף כאשר הסתכלתי בראש.

ראיתי את זה בטלוויזיה בתחילת שנות השמונים, וראש האיילים המעופף הזה פיצח אותי ואת אחיי הגדולים, למרות שבסך הכל חשבנו שהסרט היה מגניב :)

האם אתה מבין שחללית 'ראש האיילים' מעוצבת למעשה על פלג גופה של אישה? שדיים והכל ...
חשבתי שזה נראה כמו ראש של אייל.באותה תקופה עדיין לא יצאתי לגיל ההתבגרות.
שתיים תשובות:
#1
+28
Anna
2011-01-19 23:04:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

האם זה קרב מעבר לכוכבים (1980)?

מאת IMDb:

העריץ הרשע סאדור וצבאו של המוטציות מלמורי מאיימים על חקלאי אקירה השלווים של כוכב הלכת אקיר בכלי נשק הממיר הכוכבי שלו ואומרים שהוא יחזור לאסוף את הקציר שלהם. לוחם אקירה לשעבר זיד ממליץ להם לשכור שכירי חרב שיגנו עליהם מפני סאדור ומציע לחללית שלו לחפש אותם. עם זאת, Akira יכול לשלם רק עם אוכל ולינה. שד הצעיר מציע לטייס את הספינה עם המחשב נל כדי לחפש שכירי חרב. הוא פוגש את ד"ר הפסטוס ואת בתו היפה ננליה בתחנת חלל בה הוא מנסה למצוא ללא הצלחה נשק. ננליה מגיעה עם שאד והוא מתחבר עם הקאובוי הארצי, שעמד למסור נשק לכוכב לכת שנהרס על ידי סאדור ומציע למסור אותו לשאד. ואז הוא פוגש חמישה שיבוטים שחולקים את דעתה של ישות אחת בשם נסטור שמצטרפת אליו. שאד מגייס גם את המתנקש Gelt הבודד והעשיר שמקבל את התשלום המוצע. ואז לוחם וולקירי הסקסי והמעצבן סנט אקסמין מצטרף לקבוצה מכיוון שהיא רוצה לקרב. שאד מגייס גם את קיימן שרוצה להרוג את סאדור ואינו דורש שום תשלום. הם חוזרים לאקיר ושדור גם חוזר לתקוף את כדור הארץ. מי ינצח בקרב?

אוי לא! אני חושב שאתה צודק! זה עם ג'ון-בוי מהוולטונים ... איזה סרט נורא.
רוברט ווהן החזיר למעשה את תפקידו מ"שבע הסמוראים המקורי ", השבעה המופלאים.
כן, זהו. מעניין מתי הם ישבו בישיבות הפקה, כמה דרכים שונות הם ניסחו מחדש את "מלחמת הכוכבים" לפני שהעלו את "Battle Beyond the Stars". זה קורה ב"שמיים אל תעלו "עכשיו. תודה אנה :)
@RodgerCooley היי! זה סרט קלאסי שאתה דופק
#2
+2
András Varga
2014-02-28 21:29:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש הודעה מהחלל (1978), מדע בדיוני יפני ותיק עם אותו סיפור "שבעה סמוראים". הייתי בן 5 כשראיתי את זה.

מאת IMDb:

בהמראה זו של מלחמת הכוכבים, הפלנטה השלווה של ג'ילוציה הייתה כמעט מחוסל על ידי הגוואנות, שמנהיגו מקבל פקודות מאימו (בגילומו של שחקן קומיקס בגרירה) ולא מהקיסר. המלך קייבה שולח שמונה זרעים קדושים של ליאבה, שכל אחד מהם יתקבל על ידי אחד הנבחר כדי להגן על הגוואנות. לכל מקבל, החל מגנרל קשוח ועד נסיך גאוונה הנס ועד צעירים טרנס מיאה, קידו ואהרון יש תגובות שונות לבחירתם.

מידע נוסף ב- סקירה זו על Nerdist.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...