שְׁאֵלָה:
איזה סוג שיער שימש בבניית התחפושת של צ'וובאקה בסרטי מלחמת הכוכבים?
Rodger Cooley
2011-01-19 18:04:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

נראה כמו שיער יאק, אבל אני לא בטוח.

An image of Chewbacca’s fur.

שְׁלוֹשָׁה תשובות:
#1
+26
Bill the Lizard
2011-01-19 18:06:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מתוך המאמר Chewbacca של ויקיפדיה:

בשלושת הסרטים המקוריים ובספיישל חג, החליפות היו עשויות משיער יאק ואחור. עבור נקמת הסית ', החליפה הייתה עשויה מחומרים נוחים יותר, אם כי הצילומים של מאיהו נמשכו יום אחד בלבד.

#2
+3
Valorum
2018-06-16 20:46:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

חוברת העובדות תחפושות מלחמת הכוכבים: הטרילוגיה המקורית נותנת לנו פירוט ניכר אודות העיצוב והמבנה של חליפת Chewbacca המקורית.

פיסת פנים וגולגולת

פיסת הפנים (כולל כל הראש והצוואר) צוירה בחיות מחמד עם שיער היאק שהוחדר באמצעות מחט, כל אחת .

המסכה של Chewbacca משתמשת במנגנון המבוסס על עיצוב גופני האדם של פריבורן משנת 2001. גולגולת פוליאוריטן נוקשה נעשתה כדי להתאים לפנים של המבצע, כולל לסת צירית כאשר השחקן פתח את פיו. הגולגולת תירגמה את תנועתה אל עור גומי הקצף המצורף של המסכה, אשר חיקה את התנהגות העור החי ונמתח לפי הצורך. העור הדק והגמיש היה "עבודות אומנותיות" או צבוע, ואז קווצות שיער בודדות הוכנסו לתוכו ביד בעזרת מחט היפודרמית. התנועה מוגבלת, " אמר פריבורן. בפנים המסכה הותקנו גם מתגים, צלחות קטנות שמייהו יכול היה לדכא בלשונו. המתגים נקשרו לשפתיים של המסכה ואפשרו לה לרטוט. גם פריבורן בנה רגלי Chewbacca על ידי הוספת מבנה דמוי כפה מפוסלת לזוג נעלי טניס בגודל Mayhew.

גוף

בגד התחתון סרוג צמר אנגורה והשיער הוא שיער יאק ארוג, מופרד לגושים שונים לפי צבע ואז נסרג ישירות על הצמר. לאחר מכן נקשר שיער נוסף על בסיס הצמר בו השיער יצא (במהלך השימוש).

בגד גוף "השטיח ההליכה" עוצב בצורה מעוצבת ונבנה בבגד הברמני והנתאנים. חבר מחלקת ההפקות סטיבן מיילס הוטל על סריגת החליפה. " סטיבן הלך וקנה מכונה מיוחדת כדי לסרוג בפועל את תלבושות הצ'ואבאקה הראשוניות," נזכר עמיתו של עמית בננס ג'ראלד. מולין. "זו הייתה הפעם הראשונה שהייתה להם מכונת סריגה," אומר רון בק. "אחרי שהוא [מיילס] סרג את החליפה, זה היה צריך ללכת לאנשים שהיו כמו יצרני פאות כדי להכניס את כל השיער. מתחתיה הוא [מאיהו] פשוט לבש את הדבר העצום הזה. התחמם מאוד. "החליפה הסרוגה הייתה בסיס מקובל, אם כי היא לא החזיקה את השיער כמו שצוות התלבושות קיווה. "החליפה שלו סרוגה מצמר אנגורה וקשורה בשיער יאק," אמר מולו. "הכל בעבודת יד ופעם אחת, אגב, היינו צריכים לעבות את השיער ולקשור אותו מחדש כי במזג אוויר חם הוא הליט, " אמר מולו. "צבעים מרובים של שיער יאק ארוך נקשרו ביד לבסיס הצמר האלסטי בדוגמה ספציפית שעזרו להביא את החיים לתחפושת. ג'ורג 'רצה שהוא ייראה יותר כמו רועה אלזסי (רועה גרמני), " הוא מוסיף. "אז היינו צריכים להבין אילו פיסות היו שחורות, אילו חומות, ולקבל את התבנית והפרופורציה של הצבע." "עשינו את זה כמו פיג'מה, עם כפפות מרפקים לאצבעות ואצבעות גומי מוקצפות. אז אם האמן היה צריך להוציא אגורה [להקל על עצמם] הם יכלו, ואז להחזיר את הכל לעצמם. זה עבד בסדר," אמר אותם> בן נולד.

#3
+2
sfxdude
2017-06-16 01:09:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ב הכוח מתעורר הם השתמשו בחליפת צמר לתנועה טובה יותר ושיער יאק. בפנים, הם השתמשו באיזה אנגורה כדי לרכך אותו.

מכיוון שכולם רצו לחבק את צ'וי על הסט, הוא היה שחוק די מהר.

האם תוכל לספק מקור לתשובה זו?
התכונות המיוחדות של הכוח מתעורר - אין לי דרך לפרסם את זה אבל מאשר את התשובה fwiw (וזה לא הרבה חחח)
@NKCampbell זה צריך להיות בתשובה


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...