שְׁאֵלָה:
האם ויגר היה אחראי ליצירת הבורג?
Daniel Bingham
2011-01-19 05:46:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני זוכר שקראתי איפשהו תיאוריה ש V'ger (ההוויה שהחללית וויאג'ר הפכה ל מסע בין כוכבים: סרט הקולנוע ) אחראי איכשהו ליצירה של הבורג. האם זה קנוני? מאיפה התיאוריה? ואיך זה בדיוק ירד?

מעולם לא שמעתי את זה, ו- AFAIK זה לא יכול להיות נכון, מכיוון שהבורג ישנים יותר מהחללית וויאג'ר. (בנוסף, איך ויגר יכול להגיע לרבע הדלתא ובחזרה?)
חייזרי תרבות המכונות של V'ger חזקים בהרבה מהבורג. למה? ובכן הם בנו מכונה סביב הוויאג'ר, שלקח לארגון 30 דקות לטוס על מנועי דחף. וזה נבנה סביב רקטה ישנה עם תאי סולריים פרימיטיביים, שסתומים כמחשב. אני חושד שהם השליכו את העט שלהם בעצמם לוויאג'ר, מכיוון שהם מעולם לא היו זקוקים לו, אבל זה עדיין היה גדול מאוד, סדרי גודל רבים חזקים יותר מאשר ארגונים.
זה לא כפילות? http://scifi.stackexchange.com/questions/426/what-was-the-origin-of-star-treks-borg
@wikis אני טוען שזו שאלה ספציפית יותר אם סיפור יצירה מסוים של בורג הוא קנוני או מאיפה מקור סיפור הבריאה המסוים הזה. בניגוד לזה שאתה מקשר שמבקש רק את סיפור יצירת הקאנון.
זה יותר כמו ו'גר והבורג חולקים אב קדמון משותף. בסופו של דבר הפך ויגר ליצור של אנרגיה טהורה. ש, מישהו?
התיאוריה שלי היא ש * הגרסה הקודמת של הבורג, אולי המין שיהפוך לבורג *, מצאה את ו'גר ושינתה אותו, ויצרה בהיסח הדעת היחידה שיכולה להביס אותם ... ואיכשהו זה קשור לג'יי ג'יי.ציר הזמן החלופי של אברמס, לפחות צריך להיות, כי זה יהיה מדהים.
ב"החזרה ", רומן מאת ויליאם שטנר, נאמר כי המסע הגיע לבורג והם החזירו אותו משופר מאוד.
הבורג מצא את וויאג'ר לאחר שהוא החליק דרך חור תולעת.הם שדרגו את החומרה שלה ושלחו אותה.ויגר לא יצר את הבורג.
שֵׁשׁ תשובות:
#1
+72
Bill the Lizard
2011-01-19 05:52:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

נראה כי ההסבר הזה ל מקורו של הבורג אינו קאנון.

אנציקלופדיה מסע בין כוכבים משערת שיכול להיות קשר בין הבורג לבין V'ger, הספינה שנתקלה ב"מסע בין כוכבים: הסרט "; זה מתקדם ברומן The William Return של ויליאם שטנר. הקשר הוצע גם במכתב ב- Starlog # 160 (נובמבר 1990). כותב המכתבים, כריסטופר האווילנד, שיער גם כי מזל"טים בורג המקוריים היו חברים במירוץ שנקרא "המשמרים", שספוק הציע בפרק הסדרה המקורי "תסמונת גן העדן" עשוי להיות אחראי לכך שכל כך הרבה הומאנואידים מאכלסים את הגלקסיה. בצירוף המקרים, ברומן "מסע בין כוכבים: הסרט" (שנכתב על ידי ג'ין רודנברי) מציינת הישות Vger כי בדיקת איליה מתנגדת לתכנות שניתנה לה בגלל זיכרונות ורגשות שיוריים לדקר, משכפול מדויק של סגן דלתן. כאשר V'ger מתוודע לכך, הוא מחליט ש"ההתנגדות הייתה חסרת תועלת, כמובן ".

החלק הנוסף במשחק Star Trek: Legacy מכיל את" Origin of the Borg ", המספר סיפור ויגר שנשאב לתוך חור שחור. V'ger נמצא על ידי מרוץ של מכונות חיות שנתן לו צורה המתאימה למימוש התכנות הפשטני שלה. לא הצליח לקבוע מי יכול להיות היוצר שלה, המבחן הכריז על כל החיים מבוססי הפחמן כנגע ביקום היוצר, מה שהוביל להתבוללות. מכאן נוצרו הבורג, כהרחבות של מטרתו של וגר. מזל"טים נעשו מאלה שהוטמעו והתמזגו לתודעה קולקטיבית. מלכת בורג נוצרה מתוך הכרח לקול אחד מאחד. עם זאת, עם מחשבות ורצונות משלה, היא כבר לא הייתה חייבת לשרת את וגר. אולם הסבר זה אינו קנוני.

מצער, כי זה יהיה סוג של מדהים.

הייתי מצביע על כך כמו gazillion פעמים אם הייתי יכול. חיפשתי את זה! תודה @Bill
@morganpdx: אצטרך לחלוק. זוהי הפוך-דאוס-אקס-מכינה מגושם, אגרוף בשר חזיר. זה כמו שילד בן 15 כתב את זה.
@Damp התייחסתי לאיתור התשובה, ולא לאיכות התשובה עצמה.
@morganpdx: אה, הבנתי. : פ
@DampeS8N: "... מגושם, אגרוף בשר חזיר, הפוך-דאוס-לשעבר-מכינה." האם אתה מתייחס לספרו של שטנר או למאמר בויקיפדיה? כי אחד כזה אולי נכתב על ידי ילד בן 15. ;)
@Bill הלטאה: LOL, מסע בין כוכבים: מורשת נכתב כנראה על ידי ילד בן 15, עכשיו כשאני חושב על זה ... התייחסתי לעלילה עצמה.
אתה יודע שיש לי ספר ישן לפני שהאנציקלופדיה ההיא יצאה.שם נאמר גם כי ג'ין רודנברי למעשה התבדח על כך מכיוון שהבורג הגיע.כילד (זה היה לפני עידנים) תמיד חשבתי שזה רעיון מסודר.אם הוא היה בחיים, אולי הוא היה עונה כאן ומעדכן את הוויקים חחח.אצטרך לחפור אחר הספר.זה איפשהו עם כל הספרים הישנים שלי
#2
+17
user68999
2016-07-19 03:29:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

V'ger לא היה יוצר הבורג, וגם לבורג לא היה שום קשר עם Vger, בניגוד למה שמאמינים או כתובים בלקסיקון מסע בין כוכבים כדי לנסות להסביר כיצד נוצר כלי השיט. זו הסיבה:

עובדה מספר 1: הבורג קיים מאמצע המאה ה -15.

וויאג'ר 6 (V'ger) נוצר והושק לחלל בסוף המאה ה -20. הבורג היו קיימים הרבה לפני שנאס"א נוצרה, 500 שנה ויותר. גם אם "החור השחור" עיקם זמן קצר את וויאג'ר 6 500 שנה לאחור בכיוון הלא נכון אליו הוא כיוון במקור, ההבדלים הטכנולוגיים הם עצומים. באשר למקורותיו של הבורג, שום מידע אמיתי לא זמין, אלא שהוורדוואר מאשרים ב מסע בין כוכבים וויאג'ר כי הבורג היה קיים מאז תחילת המאה ה -15 לפחות לפי זמן אנושי ושבע. של תשע המאשרים שחלק גדול מההיסטוריה של בורג של אז היה מקוטע ואבד. כל הרעיון / הרעיון של בורג / וגר לנסות להסביר את יצירתו של כלי הווגר, הוא בדיוק זה - רעיון, ולמרבה הצער זה שקר שכותבי ה מסע בין כוכבים היו להיאחז שלא בצדק, לבוא עם איזשהו הסבר מתקבל על הדעת ליצירתם ולהיסטוריה המוקדמת של הבורג ושל וג'ר.

עובדה מס '2: וויאג'ר 6, אילו היה מסתיים במרחב בורג, היה נתפס כגרוטאות חלל במקרה הרע, מוזר קל במקרה הטוב.

הבורג לא היה מבזבז כמויות אדירות של משאבים ביצירת כלי כה עצום כמו מלאכת V'ger, רק כדי לראות אותו נפרד ביי בלי משרת מטרה שימושית כלשהי לבורג. מכיוון שהוא מכיר את המנטליות של בורג, ככל הנראה וויאג'ר 6 היה נהרס או נטמע לו היה נתקל בבורג.

עובדה מס '3: כנראה המידע החשוב ביותר על V'ger.

מעבר לתרשימים מרובעים מרחביים של מסע בין כוכבים ומידע הניתן ב מסע בין כוכבים: סרט הקולנוע , וג'ר הגיע בסופו של דבר בצד הרחוק של רבע בטא, ולא ברביע הדלתא. על פי מה שנתן, אנשי תחנת אפסילון 9 דיווחו כי הקלינגונים תוקפים את וגר ברבע L-14. זה נמצא עמוק בשטח הקלינגוני ברובע בטא, בצד שמאל התחתון של טבלאות הכוכבים הידועות. הבורג נמצא ברביע הדלתא, הממוקם בפינה הימנית העליונה. לאחר הפיגוע דיווחה חברת הצוות כי היא תעבור קרוב מאוד לתחנה. כששאל הקצין הבכיר לאן היא מכוונת, השיב הסמל "במהלך ישיר לכדור הארץ". בעקבות קו מסלול זה לאחור מכדור הארץ לאפסילון 9 לרבע L-14 ואז מחוץ לרבע ביתא. מכיוון ש- Vger עבר ישר מנקודה a ל- b ל- c, המסקנה המתבקשת הייתה שכלי ה- V'ger הגיע מהקצוות הרחוקים של רבע הבטא התחתון, ולא מרביע הדלתא. כעת יש הטוענים כי לבורג יש צינורות רוחביים בכל רחבי המקום, ברוב המגזרים של המרחב הידוע כולל אלפא, בטא ורבע גמא. עם זאת, ספק רב הוא שבורג יהיה "כוכב לכת מכונה" ברבע בטא מבלי שהקלינגונים ידעו על כך. אנו יכולים לראות את הקלינגונים מתנהגים כאילו לא היה להם מושג מהו כלי V'ger או כיצד להתמודד איתו, והגיבו ב"צילומים ראשונים, יורים שניים, יורים עוד, ואז שואלים שאלות "בסגנון קלינגוני אמיתי.

עובדה מס '4: ספינת V'ger, כפי שמוצג, לא עקבה אחר עיצוב בורג או סוג מלאכה ידוע המשמש את הבורג.

סוג הכוח של V'ger המשמש (אנרגיית פלזמה) שונה ומתקדמת בהרבה ממה שבורג השתמש או עשה או אי פעם השתמש בו. אם הבורג אכן ייצר את כלי V'ger, אז באופן הגיוני סביר להניח שהוא היה עוקב אחר סוג עיצוב דומה ושימוש באנרגיה, אולי קוביה טקטית מסוג 5 או כדור טקטי לטווח ארוך של Class 5, אך היא לא עברה שום סוג של צורה גיאומטרית.

עובדה מס '5: הבורג לא הודיעו על רבע האלפא או על כדור הארץ עד אמצע המאה ה -22 ולא התחילו לחטט את רבע האלפא עד סוף המאה ה -24.

( מסע בין כוכבים: הדור הבא , "Q-who" (2365) / מסע בין כוכבים: איש קשר ראשון (2371) / מסע בין כוכבים: מיזם : "התחדשות "(2153)). ש 'התחיל את כל ההקדמה של בורג לפדרציה בשנת 2365. עוד לפני זמן זה כבר היו סימנים שהבורג אפה סביב פדרציית דלתא / אלפא רבע וגבולות רומולן. לאחר שהבורג התוודע לקיומם של בני אדם, לולאת הזמן עשתה מעגל עם מסע בין כוכבים: קשר ראשון ו מסע בין כוכבים: מיזם , "התחדשות". וויאג'ר 6 הושק לחלל והניח שאבד ל"חור שחור "כ -150 שנה שלמות לפני הקמת הפדרציה.

עובדה מס '6: V'ger הועבר על ידי גלי RADIO במהירות גבוהה במיוחד אל USS Enterprise ב מסע בין כוכבים: סרט התנועה .

אם זה היה עיצוב Borg, אז V'ger היה משתמש בסוגים מודרניים יותר של תקשורת, והבורג היה מתקדם מדי לשימוש. אותה צורת תקשורת פרימיטיבית וממילא לעולם לא תשתמש בה. V'ger פירק הכל לדפוסי אחסון נתונים באמצעות התקפות אנרגיה בפלזמה (כולל סגן איליה). הבורג, כידוע, משלב דברים באמצעות התבוללות. הטכנולוגיה והכלי ששימש ו'גר היו עדיפים בהרבה על טכנולוגיית בורג (פרט לתקשורת הרדיו).

כל המידע שמוצג מ מסע בין כוכבים קאנון (ספרים שלא עומדים בפניהם) ) תומך בבירור כי וויאג'ר 6 הגיח בצד הרחוק של רבע הבטא בחלל העמוק בכיוון ההפוך ממרחב דלתא ורבע. אמנם חוזר ונשנה כי מסע 6 נתקל במירוץ של ישויות מכונות שמעולם לא נתקלו בהן, או בינתיים, אך בינתיים, המירוץ של הישויות בהן נתקל וג'ר נתקל בבירור לא היו הבורג.

ניטפיק קטן: קרוב לוודאי שבורג נודע (עוד) על הפדרציה כאשר הם הטמיעו את ההנסנים בשנת 2356. ש 'לא העביר את * Enterprise-D * עד 2365, 9 שנים לאחר מכן.
אין גם הוכחה שבורג לא ידע על האנושות לפני ש- Q הציגה אותם.זה יכול להיות פשוט כמו שבורג לא התעניינו באותה תקופה בצורות חיים של משכירים, ורק לפני ש- Q הציג אותם, נודע לבורג כי הפדרציה עשויה להיטמע.אני מביא את הקזון כדוגמה לכך שבורג מתעלם ממינים פחות מפותחים.המשמעות היא שגם לבורג יש צורה משלהם של הנחיית ראש הממשלה.
#3
+4
VBartilucci
2016-04-06 00:43:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

תן לי לראות מה אני יכול לזכור מהזיכרון.

וויאג'ר 6 צבר כמות מדהימה של מידע, וזמן קצר לאחר מכן נתקל במירוץ מבוסס מכונה שזיהה (מה שחשבו ששמו) VGer כאחד מסוגו, תיקן אותו ככל יכולתם, ו לבנות לה ספינה כדי שתוכל להגיע הביתה.

הובהר למדי כי עד ש- Q תשלח את הארגון לפגוש את הבורג, הם לא היו מודעים לקיומנו, מה שמרמז כי לא היה להם מידע שבנקי הנתונים של VG היו מספקים. מרוץ המכונות ללא שם ידע בוודאי מאיפה VGer הגיע, כי הם שלחו אותו בחזרה.

ניחוש מסודר, אך לא בטוח עד כמה הוא נכון.

בנקי הזיכרון של ויגר נפגעו כבד **.
אבל ברור שנקודת המוצא והיעד הרצוי בסופו של דבר היו שלמות, או שלא הייתה להם דרך לשלוח אותו (זה ... התכוונתי לזה.) בחזרה.כפי שאנשים רבים ציינו בזמן הסרט, יש די דמיון בין הסיפורים של VGer ו- Nomad, אם כי בנקי הנתונים של Nomad נפגעו הרבה יותר.
זה בהחלט יכול להיות המקרה, אבל זה כמעט לא עדות לכך שבורג היה מעורב.גם אם אתה (מסיבה כלשהי) מתעקש על מעורבות מכונה / מינים היברידיים אורגניים, יש [אחרים] (http://memory-alpha.wikia.com/wiki/Bynar) לבחירה, ולא רק הבורג.
אני חושב שקראת שגוי את הערתי - טענתי שזה לא היה הבורג, אלא גזע מבוסס מכונה ללא שם.
אה, אבל במקרה כזה, איך אתה מסביר את הגעתו של הבורג לארגון.מלכוד 22
הבורג התרסק במעגל הארקטי היה ככל הנראה אבוד, או צוות חקר לטווח ארוך.הם מעבירים קואורדינטות לכדור הארץ שלא יגיעו לרביע הדלתא עד למאה ה -24.אז ציר הזמן בעידן TNG יכול להיות שה- Enterprise הופיע שם לפני שהקואורדינטות הגיעו, אך ברגע שהגיעו למטרה שלהן, הונחה ההנחה הנכונה שזה המירוץ שהם פשוט פגשו.אין הסבר רציף מדוע 1701-D לא ידע על המראה הקודם הזה - שאבד בערפילי הזמן, אולי?
למרות שאתה לא טועה, זה עדיין נראה כמו הרבה ניחושים שאינם נתמכים.
בניגוד לכל העדויות המתועדות שיש לנו לגבי היקום של מסע בין כוכבים?
* Enterprise * מוגדר במפורש בשורת זמן שונה.כל דמיון לקו הזמן המקורי של TOS / TNG / DS9 / VOY מקרי לחלוטין.
AilinintrjCMT מה עכשיו?
#4
  0
geezerpunk
2016-04-06 00:20:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מבחינתי, ההבדל בטכנולוגיה בין איכות עבודתו של וג'ר לזה של הבורג הוא פשוט גדול. אם אתה מסתכל על האיכות של החללית איליה עם המעבדים בגודל מולקולה. הבורג הם גסים ומגושמים בהשוואה.

יש כמה פעמים, פעם אחת במגע ראשון, השנייה עם לורה, שאפילו דאטה ולורה היו מתקדמות יותר מבחינה טכנולוגית מרוב המזל"טים. אז זה יהיה כמו שנשיא פרארי יחליט שהוא צריך מכונית ביצועים, אז בואו נבנה "מודל טי רודסטר". לא תהיה שום סיבה להפוך את הבורג לפרימיטיבי כל כך בהשוואה לבדיקת איליה.

זה לא עונה לשאלה במובן משמעותי כלשהו.הבורג התפתח בבירור ** מאז הקמתם **.
#5
-2
Russ
2015-11-10 11:21:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מרגיש שזה כנראה תערובת בין ההפיכה הטכנולוגית והביולוגית, ממקורות נפרדים.

במסע בין כוכבים: וויאג'ר, מלכת בורג אמרה לקפטן ג'נוויי (וחמקה מאותה מפקד נתונים במגע ראשון) כי הבורג פיתח במקור את האובססיה שלהם לשלמות כיצורים ביולוגיים לחלוטין החיים ברביע הדלתא. . הם השתמשו בריבוי סלקטיבי ובהנדסה גנטית, כדי "לשכלל" את צורתם הביולוגית. בשלב מסוים לאחר מכן, הם החלו לכלול רכיבים קיברנטיים כדי לשכלל עוד יותר את צורתם בעיניהם, אך היא לא אומרת בדיוק מתי.

אז יש לך גזע של יצורים ביולוגיים שהתקינו את עצמם צורה ותפקוד, שבשלב מסוים החלו להגדיל את עצמם בטכנולוגיה במטרה לשכלל עוד יותר את המינים שלהם. , ואז החל להטמיע יותר ויותר טכנולוגיה במטרה להפוך לבינה המלאכותית "המושלמת". ויגר הגיע לקצה גבול הפוטנציאל שלו כיצור טכנולוגי לחלוטין. על מנת להמשיך בהתפתחותו לעבר השלמות, Vger יצטרך להתחיל להטמיע ביולוגיה אורגנית. ווגר הטמיע את סגן איליה (כנראה מלכת בורג הראשונה - כלומר רק תסתכל עליה) ואת דקר (מזל"ט בורג הראשון ששירת את המלכה הראשונה). ואז ויגר עזב את מערכת סול בכיוון לחלקים לא ידועים.

אם ויגר הסתיים ברביעיית הדלתא, וביקש להוסיף דגימות ביולוגיות נוספות להטמעה כדי להוסיף למובחנות שלה, ונתקל גזע עם אותה אובססיה לא נועזת בבורג המוקדם (הביולוגי) - ואז השאר מרומם את עצמו.

ובמסעו של וויאג'ר הביתה מרביעיית הדלתא, הם נתקלו בשני חורי תולעת שלא רק כיסו מרחקים עצומים, אלא גם נמשכו שנים רבות. אז אם ויגר היה מגיע לרבע הדלתא דרך חור תולעת, אין שום אפשרות לומר מתי הוא יכול להגיע לשם בציר הזמן הקנוני של מסע בין כוכבים.

מעניין, אך חסר סמכות.
#6
-10
emhodge
2012-10-13 04:02:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הוא נחת על הצומת המרכזי והבורג שדרג אותו ושמו אותו ל vger. זה כל האותיות שנשארו על הגשוש במסעו של מאות שנים חזרה ארצה, הוא אסף כל כך הרבה נתונים שהוא הפך מודע לעצמו. יש חלק בסרט שבו ספוק ראה פלנטה של ​​מכונה ובמהלך ההתאגדות שלו עם vger אמר כי ההתנגדות תהיה חסרת תועלת הטכנולוגיה והגודל המשודרגים הגיעו מהצטברות של אלפי גזעים שהוא נתקל בכלי הנשק העיקרי שלה לא היה כלי נשק זה היה חללית במובן מסוים זה זכר דברים עד מוות.

תשובה זו אינה מספקת שום דבר שהתשובה המקובלת כבר סיפקה


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...