שְׁאֵלָה:
איזו עבודה של מסע בין כוכבים מתרחשת הכי רחוק לעתיד הפדרציה?
Mark Rogers
2011-01-19 12:17:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מסע בין כוכבים: ארגוני התגלתה כסדרה מגניבה, עם כמה קשתות סיפור מסעות בזמן מפותלות. באחת, אתה רואה את הפדרציה הרבה בעתיד נלחמת בקרב נגד בוני הכדור. לא קראתי אף אחד מהרומנים של מסע בין כוכבים ותהיתי אם מישהו מהם הולך רחוק יותר לעתיד הפדרציה.

האם יש יצירות שפורסמו בכוכב המסע שפורסם שמתייחסים לעתיד הרחוק של הפדרציה?

שבע תשובות:
#1
+42
Tony Meyer
2011-02-11 13:40:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ב מסע בין כוכבים: עולמות חדשים מוזרים IV יש סיפור קצר של TOS דמעות לנצח , המתרחש ב 523 המאה (על דור חדש של הורטה, המשך ל השטן בחושך ). עם זאת, (א) זה אולי לא קנוני, ו- (ב) אני לא מאמין שיש התייחסות ל פדרציה באותה נקודה.

ב כוכב טרק: עולמות חדשים מוזרים , יש סיפור קצר של TNG אני הפך למוות , המתרחש ב המאה ה -44 (על עתיד עם הרבה נתונים , פריקוול ל אחים ). עם זאת, (א) זה כנראה גם לא קנון, וגם (ב) לא קראתי את זה באופן אישי, כך שאני גם לא יודע אם לעתיד הנתונים יש את הפדרציה.

ב- Living Witness (Voyager S4), רופא אלטרנטיבי מופעל ויוצא אל רביע האלפא ב המאה ה -31. אני לא זוכר (אבל עבר הרבה זמן מאז שראיתי את זה) שום אזכור אם הרופא יודע שהפדרציה נמצאת / לא נמצאת באותה תקופה.

הספינה מ עתיד Tense (Enterprise S2) הוא מ המאה ה -31, והיה צוות אנושי / וולקן. אני לא זוכר (גם הרבה זמן מאז שראיתי את זה) שום אזכור אם זו ספינת פדרציה (כנראה שלא, מכיוון ש Enterprise לא יודע על הפדרציה בשלב זה) .

ב סוף העתיד (Voyager S3) אנו רואים את ה USS איאון מ המאה ה -29. ככל הנראה זו הפדרציה, והיא קאנונית - אך ציר הזמן נמחק מאירועי הפרק ההוא.

ב יחסיות (Voyager S5), סרט המשך למחצה ל סוף העתיד , אנו רואים את החלק הפנימי של היחסיות של ספינת הזמן של הפדרציה, ב המאה ה -29. ציר הזמן הזה לא נמחק על ידי אירועי הפרק.

ב עניין של זמן (TNG S5) אנו רואים תרמיל זמן מ המאה ה -26 (דרך ה -20). עם זאת, אין שום אינדיקציה לאיך המאה ה -26.

ב- Crossroad (רומן TOS) יש דיון בפדרציה ב המאה ה -26:

Starfleet והפדרציה מושחתים ונשלטים על ידי חברה פרטית. מטייל מהעתיד מנסה להיפטר מהפדרציה בתקופתו של קירק כדי למנוע זאת.

אני לא בטוח אם זה קנון או לא, אבל זה כנראה הכי קרוב לטיפול העתיד של הפדרציה עצמה, ולא רק העתיד באופן כללי.

(כחוד: הרומן הוא מאת ברברה האמבלי, שכתבה רומנים מצוינים רבים שאינם מסע טרק ).

הרומנים אינם קנוניים, אבל אני די בטוח שהדוגמאות מארגון נחשבות.
הרומנים אולי אינם קנוניים, אך השאלה אכן נשאלה על "כל יצירות מסע בין כוכבים שפורסמו", ורומנים שהוזכרו במיוחד. אז הם נמצאים בתחום עבור שאלה זו.
האם אין פרק ארגוני שבו ארצ'ר מועבר די רחוק לעתיד, ומשהו מסוים באמת הרס אותו? אני זוכר אותם (ארצ'ר ושמה מהעתיד) נאלצו לחזור דרך מכשיר התקשורת הזמני של סוליבאן (איך שלא ייקרא).
@Iszi המאה ה -26, הוצג לנו קרב פרוקיון החמישי - שנמצא כעת בציר זמן חלופי, מכיוון שעתיד זה נמנע. ENT 3x18, [Azati Prime] (http://en.memory-alpha.org/wiki/Azati_Prime_ (פרק))
#2
+20
Nellius
2011-01-19 15:58:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מבחינת מסע בזמן, כמה קווי עלילה מכילים דמויות שנסעו מ- 500 שנים בעתיד חזרה ל"הווה "של התוכנית, אך רוב פרקי המסע בזמן בהם צוות השחקנים נוסע בזמן שולחים אותם אל בעבר, לא בעתיד.

ישנם גם מספר לוחות זמנים חלופיים שבהם אנו רואים יותר לעתיד, אך הם לא באמת נחשבים, מכיוון שהם לוחות זמנים חלופיים.

מסע בין כוכבים משנת 2009 מכיל את החלק הקדמי ביותר של סיפור העלילה בפועל, כאשר רומולוס נהרס בשנת 2387, ויוצר את ציר הזמן החלופי בו נקבע הסרט.

אירועי נמסיס התרחשו בשנת 2379 , ואירועי DS9 ו- Voyager מתרחשים בשנות ה -70 של המאה העשרים (Voyager בין 2371 ל- 2378, ו- DS9 בין 2369 ל- 2375).

עיין ב מאמר זה של Alpha Memory לפרטים נוספים על חלקים ספציפיים בציר הזמן.

Enterprise LOVED שולח את Archer לעתיד.
VOY 5x24, "יחסיות" נקבע בחלקו במאה ה -29, ואינו חלק מציר זמן חלופי, אם כי לא ידוע הרבה ...
#3
+10
Jeff
2011-02-07 23:12:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

סצנה קצרה בפרק של Enterprise התרחשה בעתיד הרחוק, על סיפונה של Enterprise J.

אני מאמין שזו התקדמות ההמשך שנראתה בתוכנית הטלוויזיה / הסרטים, כפי ש- Enterprise J לא היה ' הם לא נבנו עד לאחר ש- Enterprise E, F, G, H ואני הושמדנו. נמסיס די זבל את ה- Enterprise E, אבל אני לא חושב שהם עברו עדיין ל- 'F'. אני חושב שלספינות אורך חיים ממוצע של ~ 30 שנה (רק WAG).

זיכרון אלפא אומר שהספינה קיימת במאה ה -26, כשהאנושות היא "מעבר לחצייה" ו'חקירת גלקסיות אחרות, מעבר לדרך החלבית '.

קרב פרוקיון החמישי נמצא כעת בציר זמן חלופי, בגלל הרס הכדורים
@Izkata כל 'עתיד' המוצג בכל סדרה נמצא כעת בציר זמן חלופי, בגלל מידע מאותו עתיד המשפיע על העבר. מבלי להתעלם מכך, אפילו כולם מתחלפים בגלל ההשפעות של _ Star Trek (2009) _.
Enterprise-E לא שוחרר לאחר הסרט נמסיס.לאמיתו של דבר, יש סצנות שנמחקו בהן E משופץ בצורה מרשימה (שנבנה באופן מבנה שנראה לעין) יוצא מהמספנה וה- XO החדש של פיקארד מביך את עצמו אחרי שריקר מקים אותו.והם מקבלים חגורות בטיחות.מאוחר יותר הוא נהרס תוך כדי פיקודו של נתונים
@Petersaber: סצנות שנמחקו אינן קנוניות, וגם רוב הספרים / קומיקס לא.עם זאת, ציינתי בתשובתי ש- * E * עדיין לא הוחלף ב- * F *.
@Jeff זה היה רק הערת שוליים.זה גם חלק מההמשכיות במשחק המקוון של מסע בין כוכבים, שהוא קצת סוג של קנון.יש לו ברכה של CBS על מה זה שווה
#4
+7
Elzo Valugi
2011-01-19 13:28:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

נראה כי הוא נמסיס, על פי ציר הזמן של מסע בין כוכבים.

#5
+4
Mike
2011-01-19 21:03:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מסע בין כוכבים MMO (Massively Multiplayer Online) אמור להתרחש ביקום המקורי של מסע בין כוכבים לאחר שרומאלוס נהרס, אבל אני לא חושב שזה רשמי לשקול קנון.

#6
+4
vonjd
2011-02-07 23:20:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זו המאה ה -31, 3040 ליתר דיוק:

פרק הספינה מהארגון "Future Tense" הוזמן.

מקור: ציר הזמן של מסע בין כוכבים (ויקיפדיה).

הספינה נבנתה אז, אבל ראינו אותה רק בעידן הארגון, כך שהעבודה לא התרחשה בעתיד.
#7
  0
Iszi
2013-03-01 03:50:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הנקודה הרחוקה ביותר בעתיד שתוארה בכל עבודה ב קאנונית מסע בין כוכבים עד כה הייתה בפרק הארגוני בן שני החלקים, Shockwave.

הנה, ארצ'ר ודניאלס נוסעים למאה ה -31. עם זאת, התצוגה כאן היא רק לעתיד אפשרי אחד וציר הזמן כנראה השתנה משמעותית מאז.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...