שְׁאֵלָה:
כמה רובוטים שונים של סונג היו שם?
Mark Rogers
2011-01-12 04:49:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הנתונים של מסע בין כוכבים של TNG היו אנדרואידים שנוצרו על ידי נוניאן סונג, שהיה אלברט איינשטיין של הרובוטים. הוא היה בחור עסוק ואני חושב שאני יכול לספור כ -4 רובוטים בסך הכל.

האם מישהו מכיר את כל הרובוטים בסגנון Data שהוזכרו בסדרה?

4? נתונים, לור, B-4? מי עוד?
הגברת הזקנה, ;)
פשוט חישפתי פנים, אתה צודק.
בשביל מה זה שווה, כשהתעמלתי ל- ST: TNG, שהיה בחלקו המוקדם של עונה 5 (לפני שהם הוציאו את כל הפרילנסרים כדי שיוכלו לדחוף ולבצע את "האיחוד" במהירות), הסוכן שלי (שקיבל את רון מור ההתחלה שלו) אמר לי, לפני שהתנדנד, "אין אנדרואידים אחרים. ג'רי טיילור מרגיש מאוד שדאטה הוא האנדרואיד הסונגי היחיד." לור בעצם "נעלם" באותה נקודה. (כמובן, לאחר שנתן את הכלל לעצמאים, הם נאלצו לשבור אותו בכל דרך שהם יכולים.)
כל כך הרבה בלבול בין התשובות כאן. הרחיב את שלי, בתקווה להסביר את הכל.
שֵׁשׁ תשובות:
#1
+25
Matthew Scouten
2011-03-25 01:38:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

חמש .)

ארבעה שנבנו ישירות על ידי נוניאן סונג:

היה גם Lal, שנוצר כשיבוט חלקי של המוח של דאטה עצמו ("הבת" שלו).

מצד שני אפשר לטעון טענה טובה מאוד שיש רק 4, כי הסרט הזה עם B-4 היה טיפש.
האם B-4 אכן נוצר על ידי Soong? תמיד די התרשמתי מהסרט שהוא העתק גס של סונג-בוט, שנוצר על ידי שינזון כדי לשמש כפיתוי. האם שורשי הסונג שלו פורסמו ברומן או? לא ראיתי בסרט שום דבר שעורר את הרושם הזה מלבד הדמיון הוויזואלי הברור שיהיה קל מספיק להעתיק.
בעיקר חסמתי את הסרט הזה, אז אולי אתה צודק. היה לי הרושם שהוא אב טיפוס מאוד מוקדם.
@eidylon לא נאמר במפורש בשני הצדדים.
התוספת של יציאת נתונים משנית שקודדה במיוחד כדי לפרוץ את מחשבי ה- Enterprise השאילה לי לחשוב שהוא העתק גס.
הם לא מציינים כי B-4 היה למעשה אנדרואיד מתוצרת Soong, אך מצטט את שינזון "כן. הפיתיון שלא יכולת לסרב. למדתי שאולי ישנו אב טיפוס קיים_ מהיסטוריון קרדסי, ואז הלך להרבה מאוד דברים. של צרות למצוא אותו ולפזר אותו על קולארוס השלישי. " "אחרי שמצאנו אותו, ביצענו כמה שינויים. יציאת זיכרון נוספת, משדר נסתר."
זה מפספס לחלוטין את שני האב-טיפוסים האחרים שקדמו ל- B-4.
המאמר של זיכרון אלפא אליו אתה מצביע עבור [ג'וליאנה טיינר] (http://en.memory-alpha.org/wiki/Juliana_Tainer) בפסקה השנייה היה: "_Tainer סייע לסונג בעבודתו על צורות חיים מלאכותיות, ועזר ליצור את אנדרואיד נתונים, כמו גם ** ארבעת קודמיו **, כולל לורה ו- B-4_ ". או שחסר לי קפה או שזה אומר שהיו ** שישה אנדרואידים: קודמי טיינר, נתונים וארבעה ...
#2
+21
Iszi
2012-09-17 19:08:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

די מדהים כמה מספרים שונים יש לנו כאן, כולם מנסים לענות על אותה שאלה. חלקן נכונות פחות או יותר, חלקן בכלל לא, וחלקן נכונות במסגרת שהוגדרה על ידי התשובה אך לא השאלה.

נראה כי בלבול זה נובע מהמגוון הרחב למדי בטבע ובמקורות. מכל ה אנדרואידים מסוג Soong. בתקווה לנקות זאת, אנסה לכסות את השאלה הזו מכל הזוויות.


כל האנדרואידים המלאים שנבנו על ידי סונג, ונראים בקאנון מסע בין כוכבים - ארבעה

אני מתחיל כאן, עם הקטגוריה הצרה ביותר. זה כולל רק את האנדרואידים שבנה סונג עצמו, שהפכו לתפקוד מלא, ונראים למעשה בסרטי מסע בין כוכבים וסדרות טלוויזיה. רשימה זו כוללת את הדברים הבאים:

כל אנדרואידים דמויי הנתונים המוזכרים בקאנון מסע בין כוכבים - חמש

מעט יותר צרים במובנים מסוימים, אך רחבים יותר מאחרים, קטגוריה זו נועדה לכסות את כל אנדרואידים שצופי "מסע בין כוכבים" יזהו בקלות שהם "דמוי נתונים".

קטגוריה זו כוללת רק אנדרואידים שלמעשה הם בעלי עיצוב ותכנות דומים לנתונים. לאנדרואידים אלה יש כמה תכונות ספציפיות שהופכות אותם לייחודיים מהאחרים.

  • הם מעוצבים פיזית על פי סונג עצמו. (מה שהופך אותם ל פיזית דמויי נתונים)
  • אם הם תפקודיים מלאים, הם באופן פרוגרמטי דמויי נתונים אם:
    • הם בעלי זהות משלהם שתוכנתה מראש לחלוטין.
    • הם מתוכנתים לדעת שהם אנדרואידים

זה אינה כוללת ג'וליאנה סונג, מכיוון שהיא לא תוכנתה להיות מודעת לטבעה האמיתי וזהותה לא הייתה ממש שלה. כמו כן, היא לא נראתה כמו נתונים.

זה כולל את אבות הטיפוס לפני ה- B4 מכיוון שאנו יכולים להניח באופן סביר שהם עוצבו גם באופן פיזי לאחר Soong, והעובדה שהם לא היו פונקציונליים לחלוטין אינה מוציאה אותם מכל הדרישות האחרות.

זה לא כולל Lal, מכיוון ש- Data בנה אותה בכוונה כך שתוכל לממש את זהותה, אפילו כולל המינים והמראה המגדרי שלה, לבדה - זה לא תוכנן מראש כמו אצל האחרים.

רשימה זו כוללת:

כל האנדרואידים מסוג Soong שהוזכרו בקניון מסע בין כוכבים - שביעי

זו הקטגוריה המקיפה ביותר של אנדרואידים מסוג סונג. הוא מכסה את כל אנדרואידים מסוג Soong שנוצרו על ידי Soong עצמו, שיכלול את Data ואת כל קודמיו כמו גם את ג'וליאנה Soong. זה כולל גם את Lal, שנוצרה מאוחר יותר על ידי Data.


כל הרשימות לעיל מבוססות על מידע שנלקח מ- זיכרון אלפא. מלבד אלה שכבר מקושרים, יש מאמר נוסף שחשוב - TNG עונה 7, פרק 10: ירושה. חשוב מכיוון שבפרק זה אנו מגלים שהיו שלושה אבות טיפוס שנוצרו לפני Lore. (אם אתה רוצה לסקור את הפרק, הדיון הרלוונטי מתקיים בסביבות 20 דקות.) שלושת אלה אינם נקראים במפורש בשום פרק או סרט, אך ככל הנראה הם יכללו את B-4. זו הסיבה שחלק מהרשימות שלעיל כוללות שני טיפוסי טיפוס ללא שם. למרבה הצער, אנו לעולם לא מגלים באופן קנוני הרבה אחר אבות-טיפוס אלה מלבד קיומם.

תשובה מעודכנת זה: אני אוהב.
#3
+16
AncientSwordRage
2012-02-01 06:35:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

שבעה או שמונה, תלוי בהגדרה.

שבעה: אם אתה סופר את ארבעת אבי הטיפוס לפני לורה ו נתונים, ומוסיף את האישה- בוט. שמונה: אם אתה סופר את Lal.

מ- Memory-alpha על האופי של B-4

He היה אחד מארבעה אבות טיפוס כושלים לפני שבניית לורה הצליחה. (TNG: "ירושה")

מתוך זיכרון אלפא ב- ג'וליאנה מאמנת

O'Donnell סייע לסונג בעבודתו על צורות חיים מלאכותיות, ועזרו ליצור את אנדרואיד Data, כמו גם את חמשת קודמיו, כולל Lore ו- B-4.

מכאן אנו יכולים להסיק שיש 7 Soong- סוג אנדרואידים שנוצרו על ידי ד"ר סונג (Data + 5 קודמים + העותק של ג'וליאנה), כאשר Lal סוג נוסף של Soong נוצר על ידי Data מה שהופך אותו ל 8 בסך הכל.

מכה אותי שאחת הציטוטים חייבת להיות שגויה. אני חושב שזה הראשון, אם כי אני לא יודע מספיק מסע בין כוכבים כדי להיות בטוח. זה יותר הגיוני ש- B-4 הוא אחד מ -4 טיפוס.
בדף הזכרון אלפא הנוכחי כתוב "ארבעה קודמים". כמו כן, נראה שהמספרים שלך אינך מסתכמים. אתה מתחיל באמירה "שבע", אבל אז אתה מספק רק רשימה הכוללת שש - אומר שזה "שמונה" אם אתה סופר עוד אחת. כל זה מסתדר בפסקה האחרונה שלך, אבל אולי קצת הבהרה בסדר.
@Iszi זה ברור יותר?
חה חה. "אישה-בוט" משעשע, ועוזר לנקות אותו קצת. בדוק את התשובה שלי. נראה כי המאמרים של Memory Alpha על ג'וליאנה טיינר ואנדרואיד מסוג Soong מסוכסכים. אני חושב שאתן לירושה עכשיו שעון מהיר כדי לגלות את המספר הנכון.
פשוט בדקתי. בערך 20 דקות, ג'וליאנה אומרת שהיו שלושה אבות טיפוס לפני לורה.
נראה שמאמרי Memory Alpha אינם בסכסוך אחרי הכל - פשוט קראתי אותם לא נכון. אולם הציטוטים שלך שגויים - הן לפי תותח והן לפי הגרסה הנוכחית של מאמרי Memory Alpha. (אני משחרר, לא היה לי שום קשר לזה.) ההצהרה ב * ירושה * (ובמאמר B-4 הנוכחי) היא שהיו שלושה אבות טיפוס כושלים לפני Lore *. ההצהרה במאמרו של טאינר היא שהיו ארבעה קודמים ל- Data, שיכללו * את Lore *.
הבנתי איזי. תודה!
#4
+10
morganpdx
2011-01-12 04:52:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ארבעה. מתוך ויקיפדיה:

Noonian Soong: קיברנטיקאי אנושי שיצר את Data, בגילומו של ברנט ספינר, שממלא גם את התפקיד של Data. סונג יצר ארבעה אנדרואידים שלמים ביקום מסע בין כוכבים הידוע, דאטה, לורה ו- B-4 (שלושתם מאותו העיצוב), והעתק של אשתו המתה ג'וליאנה, העולה מבחינה טכנית על הדגמים הקודמים שלו. בתחילת הקריירה של ד"ר סונג הוא זכה להערכה רבה כמדען הרובוטים החשוב ביותר של כדור הארץ, אך הוא הפך למתבודד לאחר שככל הנראה לא הצליח ליצור מוח פוזיטרוני ונחשבו שהוא נהרג עם קולוניסטים אחרים על אומיקרון תטא. המדען התיישב למעשה על טרלינה השלישית וזימן שם את הנתונים כדי להתאים לו את המצאתו הסופית, שבב רגש. בשוגג הוא זימן גם את אחיו של דאטה, לורה, שהרג אותו לאחר שהשיג את השבב.

אמנם לא ממש לא מדויק, אבל תשובה זו לא ממש מתייחסת לשאלה כאמור. השאלה שואלת את "כל אנדרואידים בסגנון Data המוזכרים בסדרה". בעוד שסונג עצמו יצר רק ארבעה אנדרואידים * שלמים *, הוזכרו כמה אבי טיפוס שלמים כמו גם אנדרואיד שלם מסוג Soong שנוצר על ידי Data.
#5
+1
Rich
2015-04-06 17:53:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

נוניאן סונג בנה בסך הכל שישה אנדרואידים. 2 אבות טיפוס ללא שם, B4, Lore, Data ואז ג'וליאנה סונג (העתק).

#6
  0
user89628
2017-09-07 11:44:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

שמונה, שלושה אבות טיפוס שמתו, לורה, דאטה, אשתו ג'וליאנה ובתה של דאל לאל, תוצרתו. מידע זה מקורו במהדורת 1999 של האנציקלופדיה "מסע בין כוכבים". B-4 הוא השמיני, אב טיפוס רביעי לא ידוע שנעשה. אני מאמין ששלושת אבות הטיפוס הראשונים הם כעת עם מחקר רובוטים של Starfleet וגניבת אחד מאבות הטיפוס הללו ידועה על ידי צוות הארגון.

למה אתה מאמין שהם עכשיו עם Starfleet?
אוקיי אולי אין להם אותם אבל אם ד"ר סונג רק ישאיר את דאטה ולורה מאחור על פני כדור הארץ לא היה לנו מושג כמה אבות טיפוס הוא עשה.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...