שְׁאֵלָה:
מהי ספת מסע בין כוכבים?
Erick Robertson
2011-01-28 08:40:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ראיתי את התמונות ממשרדי Fog Creek Software של הספה של מסע בין כוכבים. מדוע זו ספה של מסע בין כוכבים? האם נעשה שימוש באותו סגנון של ספה על סט של TNG או משהו כזה?

enter image description here

מאת Fogcreek.com

האם אותו מגנט טבעות ענק לא גורם לבעיות באלקטרוניקה? הייתי חושב פעמיים לפני שהנחתי את הטלפון שלי על השולחן הזה.
@Simon זה מנהטן, המעשיות עומדת לפני האופנה כמו עלה לפני הצונאמי.
לחבר שלי היה חברה דומה, אביו יצר חברה שהוקמה בשם Diagnostic Chemicals Ltd. נהגנו לקרוא לה ספינת האם.
וואו, נראה שהמכללה שלי קנתה את כל רהיטי הספרייה ממחלקת העודפים של מסע בין כוכבים.
שְׁלוֹשָׁה תשובות:
#1
+30
Brett White
2011-10-29 00:45:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הספה בתמונה למעלה נמצאת למעשה למטה במשרד Fog Creek.

ל- Stack Exchange יש ספת מסע בין כוכבים משלה (נאמר לי שהיא נרכשה מכיוון שג'ואל אמר שהיא נראית כמו ספת מסע בין כוכבים). הנה תמונה של אחד הקטעים שלה:

enter image description here

הוא למעשה אפור וסגול; זה יצא כחול בתצלום. אז ...

enter image description here

אני רואה דמיון של ערכת צבעים.

אני יכול לאשר באופן אישי את אמיתות הדבר. : ד
זו הספה של מסע בין כוכבים.
@JoelSpolsky איפה מצאתם את זה?
כלומר, ללא עוררין, ספת מסע בין כוכבים. אני חושב שזה יישאר ספת מסע בין כוכבים גם אם תשנה את הכחול של התמונה לאדום או סגול.
זה נראה כמו קונסולת גשר של TNG שמישהו הפך לספה.
אני רואה בזה זהב-לבן.
@Trollwut באמת? אני רואה כחול ושחור.
@JoelSpolsky האם בבקשה יהיה לנו קישור לכל הספה?תודה!<3
#2
+15
user43031
2015-03-15 21:01:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בשני מסע בין כוכבים הדור הבא, במשרדה של היועצת דינה טרוי ובמסע הכוכבים וויאג'ר במשרדו של קפטן ג'נוויי היו ספות מתפתלות מחולקות ומחולקות המורכבות מקטע של חדר או קיר באותו עיצוב בדיוק כמו זה שב משרדי ערפל קריק.

בסוף שנות השמונים ותחילת שנות ה -90 אלה נחשבו לעיצובים מינימליסטיים ועתידניים למראה עם קווים וקווי מתאר שזרמו בצורה נעימה עם עיצוב הסטים שמסביב, כמו גם ספינת הכוכבים של המאה ה -24. ניתן לראות דוגמאות לכך באמצעות חיפוש תמונות של "חדר מוכן של ג'אנוויי" או "המשרד של טרוי"

enter image description here

אני לא חושב שאתה טועה, אבל אתה יכול להציע הוכחה כלשהי שיש קשר?
@Richard - נראה שהתמונה עצמה מהווה הוכחה תקפה לתשובה חיובית לשאלה "האם אותו סגנון של ספה היה בשימוש על סט של TNG או משהו כזה?", גם אם אין הוכחה מוחלטת שזה מה שאנשי ערפל תוכנת קריק חשבה מתי קראה לספה שלהם (אבל זה נראה מאוד סביר).
@Hypnosifl - הספה בטרקלין של ג'אנוויי רק דומה לזו בתמונה.
@Richard - אני חושב שאתה מילולי מדי, הצורה כמובן לא זהה אבל בהחלט "אותו הסגנון". לא נפוץ שיש בספות סדרת כריות מעוקלות המייצרות צורה עקומה חלקה (שתיהן כולל עקומות S), והתשובה מרמזת שהדבר היה נפוץ עוד יותר "בסוף שנות השמונים ותחילת שנות ה -90".
@Hypnosifl - אם אתה מסתכל על התשובה המקובלת, ברור שהספה העקומה (תמונה בשאלה המקורית) היא לא ממש ספת מסע בין כוכבים אליה התייחסו.
@Richard - האם אתה בטוח שהתשובה העיקרית הייתה השאלה המקורית שגויה בתווית שלה? כשאמר "ל- Stack Exchange יש ספת מסע בין כוכבים משלה", פירשתי שזה אומר "ספת מסע בין כוכבים משלה להבדיל מהקומה התחתונה במשרד התוכנה Fog Creek". [מטא שרשור זה] (http://meta.stackexchange.com/questions/53250/what-role-does-fog-creek-software-have-in-the-ownership-of-the-stack-exchange-ne) מציין ש- Fog Creek ו- Stack Exchange כיום חברות שונות, אם כי באותה תקופה שם הספה לא היו.
@Hypnosifl - הקריאה שלי של [התגובה של יואל] (http://scifi.stackexchange.com/questions/1367/what-is-a-star-trek-couch/83892?noredirect=1#comment10630_6495) הייתה שה- OP טעה -זוהה לאיזה ספה התייחס הפוסט בבלוג.
@Richard - אה, תודה, קראתי זה עתה את תשובתו של ברט אבל התגעגעתי לתגובת "זהו זה לא" של יואל ספולסקי (user43031 כנראה גם התגעגע, או לא הבין שג'ואל עבד ב- Stack Exchange).
כן, ג'ואל תיקן אותי, והוא ייחשב כמקור קנוני. אז התשובה המקובלת נכונה.
#3
+6
RunnerRick
2011-01-28 10:26:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני חושב שזו הספה המגניבה המוצגת בדף המידע באתר כאן שלהם.

אם לשפוט לפי התוכן של דף האינטרנט הזה, אני מניח שזו ספה מדליקה למראה של שנות השישים. הם כנראה צופים ב"מסע בין כוכבים "מהספה הזו בטלוויזיית הפלזמה הגדולה שהם מזכירים. הם בכל זאת מתכנתים. (מה עדיף לצפות כשאתה לוקח הפסקה מקוד כלשהו שאתה מכה עליו?)

זו לא ספת מסע בין כוכבים.
@JoelSpolsky מה שהיית צריך לומר הוא, "זו לא הספה של מסע בין כוכבים שאתה מחפש." או שאני מערבב את הפניות שלי ל- SciFi?


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...