שְׁאֵלָה:
מדוע לוקאס החל את פרק המספור ב- IV?
MPelletier
2011-01-19 05:21:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

משלים ל שאלה זו, מדוע ג'ורג 'לוקאס התחיל את המספור ב -4? אני יודע (עכשיו) שהיה לו מושג עמום מה יהיה ב -1, 2 ו- 3. אבל למה לא להתחיל לקרוא לסרט הראשון 1, ולהגיע הזמן לעשות את הפריקוולים, לקרוא להם איך שלא יהיה?

ואיך זה בכלל התקבל על ידי המפיץ כמושג שסדרת סרטים (באותה תקופה!) יכולה להתחיל בנקודה כלשהי בהמשך הדרך ואז צפויה אולי להתחקות אחר העתיד?

בתיכון למדתי שזו דוגמה למכשיר הקלאסי להפעלת סיפור במדיה תקשורתית: http://en.wikipedia.org/wiki/In_medias_res. אני מניח שהמורה שלי המציא את זה!
אין לי הוכחות מאוששות, אבל אני זוכר ראיון (אני חושב עם GL) בו נאמר שתמיד יהיו שלוש טרילוגיות. עם זאת, תקווה חדשה עמדה בסיכוי הטוב ביותר להיעשות ולהצליח כסרט עצמאי מבין כל 9 ולכן הוא נעשה לראשונה.
ש: מדוע הסרטים יצאו בסדר 4 5 6 1 2 3?ת: אחראי על תזמון יודה היה.
אני מרגיש שאני מגיב בלי סוף לשאלות "היסטוריה של מלחמת הכוכבים" רק כדי לומר שבזכות צוות שלילי אחד אתה יכול כעת לצפות בהדפס של המהדורה התיאטרונית המקורית של "מלחמת הכוכבים" משנת 1977, ולראות את היעדר מספר הפרקיםהיעדר הירי בגריידו וכו 'בעצמך.
חָמֵשׁ תשובות:
#1
+147
Daniel Bingham
2011-01-19 05:22:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הוא לא עשה זאת. המספור התווסף מאוחר יותר.

מלחמת הכוכבים בוויקיפדיה

קישור זה מסביר שהמספור לא הופיע עד ש האימפריה מכה חזרה ואז נוסף רטרואקטיבית ל תקווה חדשה (יחד עם כותרת המשנה).

כאן בדף האימפריה מכה חזרה תוכלו למצוא תיאור תמציתי של תהליך הכתיבה של אימפריה . לוקאס תייג במקור את האימפריה "מלחמת הכוכבים השנייה". הוא עשה טיפול ידני, ממנו הכין הסופר המנוסה לי Bracket טיוטה ראשונה. בטיוטה הראשונה הזו אין את ויידר כאביו של לוק - אבל אובי וואן הורג את אביו של לוק. רק בשכתוב הטיוטה הזו לאחר שמת סוגר, עלה לוקאס על הרעיון שאנאקין הוא אביו של לוק. אז הומצא חלק גדול מסיפורי הרקע של ויידר והמספור IV -> V מופיע. אבל אם אתה מסתכל על המסמכים שהופקו בסביבות ההפקות של תקווה חדשה ו אימפריה, הם מציעים שהוא המציא אותו תוך כדי שהוא הולך . האמת היא שהיה לו הרבה עזרה בכתיבת שניים משלושת הסרטים הראשונים. הוא בעצם תכנן אותם והשאיר חלק גדול מהכתיבה לאנשים אחרים. וכמה מהאלמנטים העלילתיים העיקריים ב אימפריה וב RotJ לא הגיעו ממנו למעשה, אלא מעמיתים שמעולם לא ממש קיבלו קרדיט על כך.

זו סיבה אפשרית מדוע הסדרה המקורית הייתה כל כך טובה, והפריקוולים היו כל כך גרועים. ללוקאס לא היה אותו סוג של עזרה בפריקוולס והאגדה שלו הייתה כזו בשלב זה שאיש לא עמד מולו ויגיד "ג'ורג ', זה מבאס."

איפה כתוב שהמספור נוסף מאוחר יותר? אני יודע שכותרת המשנה "תקווה חדשה" נוספה מאוחר יותר, אבל הטרילוגיה הראשונה הייתה IV, V ו- VI מאז שאני זוכר את עצמי.
המאמר הזה לא היה ממש. אבל כשהוא שוחרר במקור זה היה רק ​​"מלחמת הכוכבים". אני חושב שאני מצטט את אמי על כך, שראתה את זה בבתי הקולנוע בערך 9 פעמים כשפורסמה לראשונה.
על טקסט הגלילה בהקדמה, אני חושב שזה תמיד היה פרק IV.
נוסף קישור חדש. המספור לא הופיע עד לאימפריה.
אה תודה. לכן אני זוכר את זה מילדות. אין לי מכשיר וידיאו עובד או שיכולתי לבדוק. :)
תשובה מדהימה. תודה!
@Daniel בינגהאם תשובה טובה, רוצה לתת לך עוד +1 על שיש לך אמא מדהימה :)
@Daniel בינגהאם. הוא היה חמדן.
למעשה, הריסון פורד לא אמר די כך: "ג'ורג ', אתה יכול להקליד את החרא הזה, אבל אתה בטוח שלא יכול להגיד את זה לעזאזל."
@Daniel רוזמן לא שמעתי את הסיפור הזה, אבל אשמח לשמוע אותו! : ד
אז, השאלה האמיתית היא, מדוע קיבלה לאימפריה את המספר 5?
@daniel Roseman אז שמעתי עכשיו את הסיפור הזה. זה היה במהלך הצילומים של הסרט הראשון. לא הפריקוולים. כנראה שהשחקנים שנאו את הדיאלוג שלהם הרבה זמן. די מצחיק.
+1 מישהו בבקשה תעשה מאקרו תמונה של "ג'ורג ', זה מבאס."
למרות שזו תשובה מעניינת אני לא חושב שוויקיפדיה מתאימה כמקור עיקרי ...
@Liath, לא, אך לוויקיפדיה ישנם כמה מקורות שצוטטו לגבי השם המקורי (במקרה של דיוק התביעה מדובר)
ברצוני לציין כי גם בראקט וגם קסדן זוכים ל _ אמפייר_ (ולוקאס לא), וגם קסדן ל _ חזרה_. האמירה כי כותביו המשותפים לא קיבלו אשראי אינה הוגנת או נכונה.
זיכוי בויקיפדיה / IMDB לא אומר כלום אם כולם שוכחים שהם קיימים. מה עושה האדם הממוצע שלך שגדל עם מלחמת הכוכבים.
אני מתפתה לערוך את הפסקה האחרונה, מכיוון שהפריקוולים לא מצצו.זה סובייקטיבי לחלוטין, וגם לא בהכרח נכון, [על פי מועדון AV] (http://www.avclub.com/article/star-wars-prequels-dont-deserve-your-hatred-226732) ו- [Rottenעגבניות] (http://www.telegraph.co.uk/film/star-wars-the-force-awakens/best-worst-movies-poll/)
בתגובה זו אין שום ניסיון להסביר מדוע לוקאס התחיל עם 4 כאשר הוא ממספר * ANH *, וזה הדאגה העיקרית של ה- OP.אני מופתע שזה אפילו קיבל כל כך הרבה קולות.
@Charles, זה עושה, הוא לא עשה זאת.הוא ספר אותו לאחר שהאימפריה הופקה, ואז הוא החליט על פורמט הסרט 9.
אירב קרשנר, שביים את _Empire_, אינו מקבל את הקרדיט המגיע לו.הוא עבד קשה עם צוות השחקנים שלו כדי לשפר מאוד את הדיאלוג, ובאמצעות זה את הסיפור.ההצלחה הגדולה של _אמפייר_, שהוא סרט טוב יותר, למעשה, מאשר _ מלחמת הכוכבים_, נובעת במידה רבה משינויי התסריט שעשה הבמאי במהלך הצילומים.ישנם שני ספרים חשובים העוסקים ביצירת _אמפייר_, במיוחד זה שנכתב בשנת 1980 על ידי פובליציסט היחידה, המפרט מה באמת קרה.וכן, ראיתי את כל הסרטים שיצאו לאקרנים, ו- _ Star Wars_ לא היה כתובית 'פרק 4' בשום שלב לפני 1980.
@DaveJohnson אני מסכים שזה סובייקטיבי לחלוטין.זה גם לא רלוונטי לחלוטין לשאלה העומדת על הפרק ויש לערוך אותו *
#2
+5
user266
2011-01-19 09:01:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

קראתי את טיוטות מלחמת הכוכבים שכתב לוקאס, לפני הרבה שנים אז הזיכרון שלי בנושא מעורפל. אני מאמין שישנן שלוש גרסאות לפני מה שצילם לבסוף בגרסה 4. אני זוכר שבטיוטה הראשונה אכן הייתה עלילה שכללה את הפדרציה המסחרית.

נראה לי שחלק מהרעיונות בטיוטות האלה הסתיימו כסיפור האחורי של מלחמת הכוכבים הרביעית.

#3
+4
Andy
2012-01-20 10:39:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הנה מה שקרה באמת: בתחילה זה לא נקרא פרק IV או תקווה חדשה. בתחילה היה הולך להיות סרט אחד בלבד, אך זמן קצר לאחר צאתו לאקרנים הוא הצליח באמת, ולוקאס ייצור עוד סרטים.
הסרט יצא לאקרנים מחדש בשנת 1978 (בערך שנה לאחר הבכורה המקורית. ). הזחילה הראשונית בוצעה מחדש כולל פרק IV: תקווה חדשה. גם המוזיקה שונתה קצת (למה שאתה מכיר ואוהב עכשיו) וגם הרקע עם הכוכבים שונה (שוב, למה שאתה מכיר ואוהב עכשיו).

הסרט תוקן לאחר כחודש ולא שנה. אחרת כן.
#4
+3
Charles
2018-05-14 18:26:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tl; ד"ר.

 1. אנאקין הוא הגיבור האמיתי של מלחמת הכוכבים.

 2. לוקאס בחר בקריינה בתלת-מערכה בעת יצירת כוכב מלחמות הן לסיפור האחורי והן לתסריט הראשי.

 3. לוקאס רצה להתחיל את סיפור הסיפור באמצע סיפורו של אנקין.

 4. כל זה בשילוב - לוקאס בחר להשתמש ב- IV כדי לייצג את תחילת אמצע הסיפור (כלומר, תקווה חדשה ), ו ANH הוא אמצע הסיפור כי הסיפור הוא באמת על אנקין / ויידר.


  מדוע ג'ורג 'לוקאס התחיל את המספור ב -4? אני יודע (עכשיו) שהיה לו מושג עמום מה יהיה ב -1, 2 ו- 3. אבל למה לא להתחיל לקרוא לסרט הראשון 1, ולהגיע הזמן לעשות את הפריקוולים, לקרוא להם איך שלא יהיה?

  יש לציין שלושה דברים כדי לענות על זה -

  1. לדברי ג'ורג 'לוקאס, מלחמת הכוכבים עוסקת במפורש בטרגדיה של אנאקין סקייווקר.

  מתוך ראיון חדשות MTV משנת 2008 בו לוקאס מדבר על מלחמת הכוכבים: מלחמת המשובטים וכיצד היא נפרדת מהטרגדיה האפית המוצגת בסרטים:

  " האפוס עצמו הוא בעצם על אדם אחד. אתה עובר הרבה דברים, אבל אתה אף פעם לא זוכה להסתכל על זה. [עם 'מלחמות שיבוטים'], אנחנו לא מכבידים על התשתית המיתולוגית. אנחנו יכולים ללכת למקומות נוספים ", אמר לוקאס. " הסיפור על אנאקין סקייווקר ונפילתו לצד האפל וגאולה על ידי בנו, זה נגמר. זה התחיל כשהיה בן 10, זה נגמר כשהוא מת. אין עוד סיפור לספר. כל הדברים האלה הם ממש לא חלק ממה שזה. "

  ואז, מ מהדורת מאי 2008 של Total Film Magazine:

  ש: האם אתה שמח שסיפורים חדשים של מלחמת הכוכבים יסופרו לאחר שהלכת?

  לוקאס: "השארתי הוראות די מפורשות כדי שלא יהיו עוד תכונות. בהחלט לא יהיו פרקים VII-IX. זה בגלל שאין סיפור. כלומר, מעולם לא חשבתי על שום דבר! ועכשיו היו רומנים על האירועים אחרי פרק ד ', וזה בכלל לא מה שהייתי עושה איתו. סיפור מלחמת הכוכבים הוא באמת הטרגדיה של דארת' ויידר. זה הסיפור. ברגע שווידר מת , הוא לא חוזר לחיים, הקיסר לא משובט ולוק לא מתחתן ... "

  אז ברור שג'ורג 'לוקאס יצר את מלחמת הכוכבים לצורך סיפור סיפורו של אנאקין / ויידר, ולאו דווקא של לוק (אם כי, לוק ממילא ממלא תפקיד חשוב ואינטימי ביותר בסיפורו של ויידר).


  2. כוונתו המקורית של לוקאס הייתה להפיק רק את שלושת הסרטים הראשונים, והוא רצה להתחיל את סיפור הסיפור באמצע הסיפור.

  כאשר לוקאס כתב לראשונה את התסריט מלחמת הכוכבים , שלו הכוונה הייתה להתחיל באמצע סיפורו של אנאקין. בראש זה הוא יצר תחילה "סיפור רקע שלם" (האירועים בפרקים I-III), ואז כתב את התסריט למה שהתרחש בפרקים IV-VI.

  מתוך a ראיון עם לוקאס 1993 (החל מהשעה 1:41 בסרטון):

  "התחיל שאני הולך לכתוב תסריט וכדי לכתוב את התסריט , ידעתי שאני סוג של התחלה באמצע משהו - לא רציתי [פשוט לא ברור מה אומר לוקאס] - אז הייתי צריך ליצור עולם, וכדי ליצור את העולם הזה עם דמויות וכל הדברים האלה, הייתי צריך לעשות את כל סיפור הסיפור הזה. על המקום שממנו הם הגיעו, מי הם ומה קרה וכיצד הם הגיעו לאיפה שהם נמצאים. ו אז אז התחלתי את הסרט הזה, וכתבתי את הסרט, רק שהוא היה גדול מדי, וזה היה שלוש מערכות, אז אני מתכוון ..

  אז לקחתי את המערכה הראשונה ואמרתי טוב, אני יכול לעשות את הסרט על זה, כי אני יכול לחשוב שאני יכול לעשות את זה; זה היה בערך בטווח של מה שיכולתי לעשות. אז עשיתי סרט מהמערכה הראשונה, וזה היה להיט כזה שהצלחתי לעשות את שתי המערכות השנייה. "

  וזהו נקודה, כשעוברים ל האימפריה מכה לאחור , כי לוקאס באופן רטרואקטיבי [ומתקדם] מחיל מערכת מספור וכותרת משנה על סרטים אלה.

  הנה ראיון נוסף בו לוקאס מדבר על prequels, ואיך רק שלושת הסרטים הראשונים היו בנפרד מהתוכנית המקורית -

  אז למה לוקאס השתמש ב- IV במקום אני עבור תקווה חדשה ?


  3. מכיוון ש מלחמת הכוכבים דבק במבנה של שלושה מעשים, ושוב, כי הסיפור האמיתי הגיבור הוא אנאקין / ויידר.

  מכיוון שלוקאס רצה דווקא להתחיל באמצע הסיפור (טכניקת קריינות המכונה In Medias Res ), וגם, כשהגיבור האמיתי של הסיפור הוא אנאקין, לוקאס היה צריך לבחור מספר ל תקווה חדשה שהעביר "האמצע".

  enter image description here מלחמת הכוכבים תואמת את הסגנון השני של In Medias Res.

  עם זאת, סיפור הסיפור של הרקע האחורי ושל התסריט הראשי שניהם מתאימים באופן מושלם למבנה של שלוש מערכות . בחלק הקודם, לוקאס מצוטט ישירות באמצעות פורמט זה בעת יצירת התסריט הראשי, וככל הנראה, הוא גם השתמש בפורמט זה בעת יצירת הסיפור האחורי (קריינות תלת-מערכתיות היא נפוצה ביותר).

  אז מכיוון שהתסריט אורך שלוש מערכות, ומכיוון שהסיפור האחורי הוא בן שלוש מערכות, אז תחילת האמצע תהיה המערכה הרביעית.

  כשמשלבים את כל אלה יחד, זה מסביר בצורה מושלמת מדוע לוקאס הקצה את הכותרת פרק ד ל תקווה חדשה .

תיאוריית _המדיה התקשורתית עקבית באופן פנימי, אך אני מתקשה להאמין שזו הייתה כוונתו של לוקאס _ במהלך הצילומים המקוריים_.במקום זאת נראה שזה מחובר מחדש (על ידי לוקאס ארטס) להרחיב את הזיכיון למלחמת הכוכבים.כדי להפריך את ה- retcon, האם אתה יכול למצוא עדויות תוך מספר שנים מרגע שחרורו _original_ 1977?
#5
+1
yeah
2014-08-29 17:53:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הפרק והמספר הראשון היו האימפריה שהם לא שינו את מלחמת הכוכבים עד לשחרור המחודש של 1981. נראה שיש דיון כלשהו בנושא זה, אך למרות שלוקאס קיבל את הרעיון שכל סרט יהיה פרק בשלב מוקדם במהלך כתיבת האימפריה הוא כינה אותם 1,2,3 במקום 4,5,6. אין לי מושג על מה דניאל בינגהאם מדבר כשהוא אומר שאף מכונת פרות לא קיבלה קרדיט על שלושת הראשונים של לוקאס יש רק אשראי תסריט יחיד על הופ, באימפריה אין לו אפילו זיכוי לתסריט רק על ידי ובתמורה הוא זוכה כ מכונת פרה. ואז על הפריקוולים זה לא סוד שטום סטופרד עשה דוקטורט תסריט לפחות בפרק 3 אם לא כולם ואחרים כמו ויליאם גולדמן שמועים שעשו את המעברים שלהם.

אני מאמין שזה היה טוב יותר כהערה, כפי שעשה פוטור. זה קורא תיגר על חלק לא מהותי בתשובתו שלמעשה לא מונע מתשובתו לענות על השאלה.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...